Nová náhlavní Bluetooth (R) sada pro profesionály v pohybu

Nejnovější náhlavní Bluetooth(R) sada (headset) společnosti Sennheiser Communications VMX Office zvyšuje laťku v oblasti kvality zvuku, bezpečnosti a pohodlí jako jediný zástupce ve své třídě. Je to zejména jednoduché ovládání, které činí model VMX Office tak výjimečným a slibuje, že se stane nejoblíbenějším headsetem nové generace mobilních pracovníků.

(Fotografie: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/20070316/249325-a)

(Fotografie: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/20080916/320678)

Podle nedávného průzkumu (1) se do roku 2009 čtvrtina pracovníků stane "mobilními pracovníky". Aby se odborníci mohli cítit spojeni se svou společností a kolegy, je nezbytné, aby byli vybaveni správným komunikačním nástrojem. Typická "sada pro bojovníky v terénu" obsahuje mobilní telefon, přenosný počítač, zabezpečený vzdálený přístup k firemní síti a jednu náhlavní sadu pro připojení ke všem těmto komunikačním zařízením, díky které nepotřebují při telefonování ruce a snadno se ovládá.

Jelikož se přístroj VMX Office připojuje přes základní stanici k pevným telefonním linkám, počítačům a mobilním telefonům s Bluetooth(R), je to pouze tato náhlavní sada, co pracovníci v terénu potřebují, i když tráví většinu pracovního času v pohybu. Jak říká Guido Karbautzki, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Sennheiser Communications: "Dnes, kdy stále více lidí rozděluje svůj čas mezi pracovní stůl a cestování, musí stále více spoléhat na mobilní telefony a aplikace pro internetový přenos hlasu na svých přenosných počítačích. Dnešní svět v pohybu prostě potřebuje jeden headset, který umožní připojení k čemukoli."

Pohodlné volání

Díky lehkému skvěle vyváženému designu přístroje VMX Office ho můžete pohodlně nosit celý pracovní den. Ocení ho zejména majitelé těžkých telefonů a uživatelé VoIP. Díky tomu, že je kompatibilní s Bluetooth(R) 1.0, 1.1 a 2.0 můžete snadno přepínat mezi stolním počítačem, mobilním telefonem a počítačem. Uživatelé mohou volat bez pomoci rukou až do vzdálenosti 35 metrů od jejich nejbližšího zařízení.

Zařízení VMX Office lze ovládat jednoduše pouhým jedním tlačítkem, což je důležité pro většinu uživatelů headsetů, kteří chtějí svou sadu připravit a používat rychle. Jedním tlačítkem lze přepínat mezi telefonem a mobilním zařízením a ovládat hlasitost. Headset se zapíná automaticky po otevření a vypíná při zavření, takže se nemusíte obávat limitovaného pohotovostního režimu.

Ovládání zvuku

Pracovníci v terénu, kteří nosí headsety po celý den, musí mít jistotu, že jsou chráněni před hlasitými nebo nepříjemnými zvuky. Aplikace ActiveGard(R) v přístroji VMX Office automaticky redukuje nerovnoměrné impulzy během milisekund, tak rychle, že je lidské ucho nezachytí. A jelikož aplikace VoiceMax(R) snižuje rušivý hluk pozadí a zvýrazňuje lidský hlas, je sada VMX Office ideální pro moderní otevřené kanceláře, neboť uživatelé nemusí nikdy během hovoru zvyšovat hlas. To znamená, že úroveň hluku v rušných otevřených kancelářích při hovoru nikdy neruší, přístroj udržuje nízkou úroveň stresu a přispívá k vysoké produktivitě práce.

Model VMX Office staví na úspěchu sesterského headsetu VMX 100. Zatímco model VMX 100 je pouze pro mobilní telefony, přístroj VMX Office je navržen pro využití v terénu i kanceláři. To určitě ocení zaměstnaní profesionálové i pracovníci v terénu. Guido Karbautzki vysvětluje: "Po úspěšném uvedení modelu VMX 100 v loňském roce, bylo logickým krokem představit verzi pro kanceláře, která nabízí stejný výjimečný komfort, ale s některými zvuky a vyzváněními navíc."

Model VMX Office bude oficiálně uveden na trh v září a profesionálům, kteří hodně telefonují a oceňují pohodlí a dobrou kvalitu zvuku, konečně přinese takový headset, který to všechno zvládne, bez ohledu na to jaká zařízení používají nebo kde jsou.

Unikátní technologie společnosti Sennheiser spojuje kvalitní přenos zvuku s péčí o sluch.

Společnost Sennheiser Communications vznikla jako výsledek společného podniku mezi specialistou na elektroakustiku Sennheiser Electronic GmbH & Co. KG a firmou William Demant Holding Group, která se zaměřuje na péči o sluch. Desítky let zkušeností s výrobou profesionálního hudebního zvuku v kombinaci se špičkovými znalostmi v oblasti péče o sluch staví tuto společnost s pětiletou tradicí do jedinečné pozice, pokud jde o výrobu oceněných moderních headsetů.

(1) 2007, Cisco Systems Inc.

http://www.sennheisercommunications.com

Zdroj: Sennheiser Communications A/S

Kontakt:

Pokud chcete získat více informací, nebo si domluvit rozhovor s Guidem Karbautzkim, volejte na telefonní číslo: +45-5618-0035 nebo napište e-mail na: gka@senncom.com

Adresa: Langager 6, DK-2680, Solrod Stran, Dánsko, tel.: +45-56-18-00-00; fax +45-56-18-00-99

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

Dánsko-počítače-internet-firmy-Sennheiser Communications A/S-PROTEXT

Category

PC, Internet, telecommunications, post service

Region

Europe, EU, NATO

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.