Květen v Erpetu ve znamení dětí

Předávání poháru vítězům Fotbalmánie primátorkou Krnáčovou Foto: Sportovní listy

Předávání poháru vítězům Fotbalmánie primátorkou Krnáčovou Foto: Sportovní listy

V průběhu posledního květnového týdne zaplavily Erpet na desítky dětí. Konal se zde totiž již osmý ročník Fotbalmánie, který byl letos určený chlapcům z ročníku 2007. O něco starší žáci se zúčastnili o pár dní později bezpečnostního školení v rámci projektu Buďte Parťákem.

Fotbalmánie 2016

Dne 22. 5. se ve sportovním centru Erpet odehrál již 8. ročník celodenní dětské akce Fotbalmánie, kterou pořádá společnost Eurovize o.p.s. ve spolupráci s SK Smíchov. Na letošním ročníku se sešlo celkem osm týmů tvořených malými talentovanými fotbalisty z Prahy a ze Středočeského kraje.

Celou akci provázel a komentoval zkušený moderátor ČT Sport David Kozohorský. Nechyběli samozřejmě ani rodiče, kteří své děti podporovali na plné plíce. Zápasy byly velmi napínavé a na konci dne se odehrálo celkem 16 utkání a hrálo se přesných 330 minut. Vítězství si nakonec vybojovali mladíci z Příbrami. Medaile a pohár pro vítězný tým předala hráčům primátorka hlavního města Prahy, Adriana Krnáčová, která nad turnajem převzala záštitu.

Sportovní centrum Erpet na Smíchově nabídlo dětem mimo fotbalové vyžití i další aktivity, u kterých si mohli na chvíli odpočinout. Vyzkoušet si mohli odpalování golfového míčku, střelbu na terč laserovou zbraní nebo se mohli podívat na hasičskou techniku. Také tu byli k vidění i na hudbu tančící psi. Pro návštěvníky bylo dále po celý den připraveno pohoštění a nápoje, které zajistila společnost PepsiCo. Doprovodné akce Fotbalmánie ročníku 2016 zajistilo Sdružení sportovních svazů ČR, jehož předseda Zdeněk Ertl přihlížel i semifinalovým zápasům a utkáním o konečné pořadí.

ERPET GOLF CENTRUM je společensko-sportovní areál otevřený v roce 1994, který slouží široké veřejnosti, nabízí jak vnitřní, tak venkovní prostory ke sportu a dalším společenským aktivitám. Podrobnosti na www.erpetgolfcentrum.cz.

Konečné pořadí: 1. Příbram, 2. Lipence, 3. Dukla, 4. Bohemians B.

Školení z oblasti bezpečnosti pro mládež

V rámci projektu Buďte Parťákem dětem připravilo v úterý 24. 5. Erpet Golf Centrum ve spolupráci s přední českou bezpečnostní agenturou M2C, vzdělávací školení pro děti a mládež, které se týkalo velmi aktuálního tématu - bezpečí. Téměř dospělí studenti byli na praktických příkladech seznámeni s tím, jak předcházet nebezpečným situacím, jaké jsou stupně ostražitosti a na jaké detaily je potřeba si dávat pozor. Především se pak zaměřili na to, jak reagovat na místech s velkou koncentrací lidí, jako jsou nádraží, náměstí, letiště, obchodní centra apod. Zajímavým poznatkem bylo třeba, že předcházení nebezpečí spočívá z 80 % v prevenci a pouhých 20 % v reakci, která už je pak neodvratitelná. Celým kurzem provázel specialista z bezpečnostního oboru, David Rožek, a na konci kurzu sklidil nadšený potlesk od 60 dětí.

Projekt Buďte Parťákem má za cíl podporu dětí a mládeže do 21 let, reprezentantů a golfových hráčů České republiky v jejich rozvoji a sportovních aktivitách. Vychází z myšlenky agentury Bestalent, s. r. o. sjednotit sportovní a vzdělávací akce pro děti, které agentura pořádá a zaštiťuje, pod jednou společnou hlavičkou.

Kontakt:

Lucie Loudová

PR a komunikace

e-mail: lloudova1@gmail.com

tel.: +420 734 305 183

Jan Zvolský

marketing

e-mail: zvolsky@erpet.cz

tel.: +420 723 462 392

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-kondice-zábava-děti-firmy-Erpet Golf Centrum

Category

Sport
Newspapers, magazine, TV, radio, advertisement

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

Účastníci školení s maskotem společnosti M2C

Pomůcky k obraně

Chvíle na golfové vyžití

Bezpečnostní školení se specialistou M2C

Vítězové turnaje z Příbrami Foto: Sportovní listy

Fotbalisté Dukly Praha s bronzovými medailemi Foto: Sportovní listy

Fotbalisté Sokola Lipence se stříbrem Foto: Sportovní listy

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.