Nejlevnější dodavatel elektřiny v Praze otevírá novou obchodní kancelář

Novou obchodní kancelář otevírá v Praze společnost Europe Easy Energy, dodavatel elektrické energie pro firmy i domácnosti po celé České republice. Jako nejlevnější dodavatel elektřiny v Praze představuje tato společnost významného konkurenta pro společnost Pražská energetika, která má doposud výsadní postavení na trhu.

Nová obchodní kancelář v Praze zahajuje provoz 14. dubna 2011 na adrese Křižíkova 29, Praha 8 - Karlín, nedaleko stanic metra Florenc a Křižíkova, a první stovka zákazníků, kteří zde uzavřou smlouvu, se může těšit na lákavou slevu. Europe Easy Energy tak reaguje na stávající situaci, kdy v žebříčku cenově nejvýhodnějších dodavatelů elektřiny zaujímá v Praze první místo, a rozhodla se proto vyjít vstříc svým současným i budoucím pražským zákazníkům, kteří upřednostňují osobní komunikaci.

"Nejjednodušším a zároveň nejpohodlnějším způsobem změny dodavatele elektřiny je sice registrace prostřednictvím zákaznického portálu na stránkách internetové prezentace naší firmy, stále však ještě řada lidí dává přednost osobní návštěvě v 'kamenné' pobočce, a proto další obchodní kanceláře v dohledné době vzniknou i v jiných městech České republiky. Jako první bude po pražské kanceláři následovat otevření naší pobočky v Hradci Králové," říká Pavla Mühlbachová, vedoucí zákaznického servisu společnosti Europe Easy Energy.

O společnosti Europe Easy Energy

Europe Easy Energy a.s. je společnost zaměřená na prodej elektřiny konečným zákazníkům na území celé České republiky a je pro zákazníky atraktivní alternativou za jejich stávající dodavatele elektřiny. Nabízí konkurenceschopnou cenu napříč všemi produkty na trhu s elektřinou. V současné době se připravuje i na obchod s plynem, jehož dodávku začne poskytovat od ledna 2012.

Kontakt

tel.: +420 277 270 157

zákaznická linka: 810 80 80 80

e-mail: info@3-e.cz

web: http://www.3-e.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=no ne&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz

 

SENDING PRESS RELEASES

I want to receive press releases with the same keywords as this article:

Keywords

ČR-energie-firmy-Europe Easy Energy-PROTEXT

Category

Electricity, gas, heat and coal

Region

Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Photograph

 
 

Important notice

Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.