Zipee přišla s novým internetovým portálem

Společnost Zipee.com, Inc., první internetový portál s důrazem na rodinu, dnes oznámila předběžnou dohodu o získání 2000 druhových doménových adres. Tyto adresy končící příponou dot com jsou kupovány proto, aby posílily pozici Zipee jako předního operátora technologie hybridního vyhledávání.

Dohoda v hodnotě téměř 12 miliónů dolarů katapultovala Zipee do popředí vysoce oceňovaných internetových aktiv. Jak říká zakladatel Zipee Hans Schnauber - "Máme loajální sledovanost. Věřím, že pokud se budeme dále zaměřovat na misi Zipee, pak budeme lídrem kvalitního vyhledávání."

Brian Barker, klient servisu All-Pro a jeden z nejloajálnějších patronů, říká: "Doporučuji Zipee jako začátek pro každého, kdo chce surfovat po síti v atmosféře přátelské k rodině."

Vyhledávací adresář Zipee je rychlý, snadno řiditelný a filtruje urážlivé a nenávistné materiály pro ty, kteří chtějí chránit své děti, brouzdající po Internetu. Soubor doménových adres Zipee dává firmě mírnou výhodu před jinými vyhledávacími programy vzhledem k tomu, že tato síť zajišťuje nejen platformu pro unikátní horizontální a vertikální obsah, ale rovněž se zaměřuje na kruhový obsah.

"Tříprostorové sítě umožňují stále více dosahovat stránek se specifickými kategoriemi," řekl technický ředitel Zipee Greg Crow. "Integrované doménové adresy zajišťují infrastrukturu, která pomáhá našim klientům zaměřovat se na jejich audienci bez strachu z pronikání do soukromých životů našich surfařů. Soubor webových stránek Zipee udržuje přízeň zadavatelů reklam a zvyšuje jejich příjmové příležitosti a přitom přináší zvyšování zkušeností na Webu pro milióny našich unikátních návštěvníků."

Více se o kolekci webových stránek Zipee dozvíte, když navštívíte stránku http://zipee.com/search

Zipee.com má sídlo v Portlandu ve státě Oregon. Firma prodává webové služby, včetně mezinárodního e-mailu, zdarma přes poštovní službu Zipee a nabízí vyhledávání, adresářové služby, rozšířené hyperlinky a počítačové nakupování. Další informace najdete na http://zipee.com

Original Text Service: Zipee.com, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Kathy Charlee of Zipee.com, Inc. (USA) 360-748- 4800, nebo kathy@zipee.com

Webová stránka: http://www.zipee.com

Keywords Zipee

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.