AT&T-Unisource zavádí Virtual Private Network

Společnost AT&T-Unisource Communications Services v.o.f. dnes oznámila zavedení své služby Internet Protocol Virtual Private Network (IP VPN), který bude prodávat pod názvem AUCS po výstupu AT&T ze společného podniku. IP VPN nabízí neveřejnou připojitelnost internetového protokolu (IP) mezi místními sítěmi LAN mezi stanovišti ve více evropských zemích a připojitelnost IP přes telefon pro firemní sítě. IP VPN může také zahrnout přístup k otevřenému internetu.

Použití nové služby má být jednoduché a plní požadavky společností, které potřebují výhody virtuální soukromé sítě na bázi IP v mezinárodním měřítku. Umožňuje podnikům poskytnout svým zaměstnancům přístup k informacím a kriticky důležitým aplikacím na firemní vnitropodnikové síti (intranetu), jako například databázím, přenosu souborů a emailu, a poskytuje přístup k veřejnému internetu odkudkoli.

Připojení IP VPN k portfoliu AUCS komentoval Michel Ferreboeuf, viceprezident firemních internetových služeb AUCS: "S IP VPN si uvědomujeme potřeby našich zákazníků - v prvé řady jim umožnit soustředit se na jejich hlavní činnosti a přitom využívat výhod zdrojů a příležitostí dostupných prostřednictvím firemních intranetů a širšího internetu bezpečným a řízeným způsobem."

IP VPN nabízí jednoduchou strukturu založenou na přímo připojených stanovištích, s bezpečným přístupem po telefonu pro zaměstnance na odlehlých stanovištích a ty, kteří pracují doma (telepracovníci) nebo jsou mimo kancelář (cestující). Volitelný bezpečný vysoce výkonný přístup na internet (s volitelnou bezpečnostní "protipožární zdí" - firewall) poskytuje celé komunitě uživatelů zákazníka výhody přístupu ke zdrojů na internetu.

Dále je k dispozici obchod pro zajištění všech aspektů řešení IP VPN, přičemž AUCS zajišťuje veškeré zařízení v kancelářích zákazníka - od dodání, instalace a konfigurace až po údržbu.

Svou službou IP VPN nabízí AUCS prostřednictvím svých distributorů jediné kontaktní místo pro správu zákazníků, implementaci a řízení projektů a fakturaci. Zákazník se jediným telefonátem spojí s naším Střediskem péče o zákazníky (Customer Care Centre), které poskytuje mezinárodně koordinovanou podporu a řešení závad.

Poznámka: AUCS

AT&T-Unisource Communications Services v.o.f. (AUCS) je evropský poskytovatel telekomunikačních služeb, který nabízí portfolio kontinuálních služeb s přidanou hodnotou mezinárodního přenosu hlasu, dat a internetu v Evropě.

AUCS zaměstnává přes 800 osob, které hlavně pracují v Nizozemsku, ve Spojeném království a Švédsku a působí v 17 zemích po celé Evropě. V současné době má obrat téměř miliardu nizozemských guldenů. Je to evropský vůdce na trhu v oblasti referenčních spojových polí typu Frame Relay a služeb International Call Centre a kromě toho je předním poskytovatelem služeb internetu pro podniky v Evropě.

AUCS je společným podnikem mezi AT&T Corp. a Unisource NV. Dne 1.června tyto dvě společnosti oznámili, že podepsali dohodu, která definuje podmínky, za nichž, pokud budou schváleny Evropskou komisí, AT&T ze společného podniku vystoupí.

V dubnu 1999 oznámila Infonet Services Corporation z USA, že má zájem o úplnou akvizici podnikatelských aktivit a aktiv společnosti AUCS.

Více informací o AUCS je možno získat prostřednictvím Newsdesk na adresách http://www.newsdesk.com, http://www.att- unisource.com a http://www.att-unisource.net

ots Original Text Service: AT&T- Unisource Communications Services

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Cees Steijger, AT&T- Unisource Communications Services +31-23-569-7902, nebo cees.steijger@att-unisource.com; nebo Edward Lloyd, Edward.Lloyd@bli.co.uk, nebo Simon West, oba z Barrington Lloyd International +44-1799-506-187, za AT&T- Unisource Communications Services

Web site: http://www.att-unisource.com

http://www.att-unisource.net

Keywords AT&T-Unisource

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.