Netscape jmenoval Schneidera ředitelem pro Evropu

Netscape, pobočka America Online (NYSE: AOL), dnes oznámil, že jmenoval Patrice Schneidera do funkce Evropského generálního ředitele pro International Netcenter, jeden z hlavních světových internetových portálů. Ve své nové roli bude Schneider odpovídat za celkový růst Netscape Netcenter Europe a bude řídit prodejní, programovací a marketingové aktivity pro osm portálů European Netcenter.

Schneider si do své nové funkce přináší 12 let zkušeností z mezinárodního managementu u předních společností. Než vstoupil do Netscapu, působil Schneider jako ředitel světových růstových společností v ženevském World Economic Forum, které organizuje každoroční summit v Davosu. Zkušenosti ze spotřebitelských médií Schneider získal jako náměstek ředitele v pařížské Hachette Filipacchi Medias (HFM), kde úspěšně zajišťoval zahájení onlinových publikací Elle, Elle International, Paris Match, Premier, Photol, Joystick, Onze a Tele 7 Jours. Schneider také v HFM zodpovídal za oblast Minitelu. Před vstupem do HFM Schneider působil jako ředitel ve World Association of Newspapers.

"Evropa je nejrychleji rostoucím mezinárodním internetovým trhem a jsme mimořádně potěšeni, že máme sezónní, světové výkonné vedení našich aktivit", řekla Linda Lawrence, viceprezidentka Netscape Netcenter International. "Nedávné Schneiderovy vysoké výkony v tržním postavení na evropském Internetu mu jsou zdrojem pro budování rychlého růstu Netscape Netcenter v Evropě."

Schneider nastoupil do své nové manažerské funkce v Netscape Netcenter 1. dubna a sídlo má v Londýně.

O Netscape Netcenter

Netscape Netcenter je hlavním portálem Netscapu, které uživatelům poskytuje domovskou základnu na Internetu. Z Netcenter se mohou uživatelé orientovat na Internetu, vstupovat do široké řady spotřebitelských a podnikatelských obsahů a služeb a komunikovat online s ostatními. Stránka obsahuje 18 obsahových kanálů a soubor vstupních služeb. Netscape European Netcenter 2.0 obsahuje portálové stránky v Dánsku, Francii, Německu, Itálii, Nizozemsku, Španělsku, Švédsku a Británii, které všechny byly zahájeny v říjnu 1998.

Pro další informace laskavě volejte nebo e-mailujte: Niamh Lyons, Burson-Marsteller 0044-171-300-6456, niamh_lyons@bm.com. ots Original Text Service: Netscape Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Niamh Lyons z Burson-Marsteller, 0044-171-300-6456, nebo niamh_lyons@bm.com, za Netscape Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/585525.html nebo fax, (USA) 800- 758-5804, linka 585525

Keywords Netscape

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.