Red Herring pořádá v Londýně konferenci o evropském trhu

SAN FRANCISCO/LONDÝN 25. května (PROTEXT/ots)

CO: Společnost Red Herring bude pořadatelem čtvrté výroční konference Venture Market Europe v Londýně o rizikovém podnikání v Evropě, kde se více než 400 manažerů z oblasti technologií, finančníků zabývajících se rizikovými investicemi a manažerů z oblasti rozvoje podnikání bude zabývat nejnovějšími problémy, kterým čelí evropská technologická komunita.

Tato akce představí více než 30 nejslibnějších soukromých technologických společností v Evropě a bude se týkat progresivních strategií zakládání společností a rizikového kapitálu.

KDY: 1. a 2. června 1999

KDE: Podnikatelský workshop: 31.května The Dorchester

Park Lane

London, England W1A 2HJ

Podnikatelský workshop: hotel Four Seasons na ulici Park Lane

KDO: Red Herring Communications, soukromá mediální společnost se sídlem v San Francisku, uspokojuje potřeby speciálních informací těch, kteří činí strategická podnikatelská rozhodnutí. Časopis Red Herring, odvětvové konference společnosti Red Herring na vysoké úrovni a stránka Redherring.com slučují obsah strategických technologií s unikátní zasvěceností společnosti Red Herring při poskytování podstatných informací essential kapitánům průmyslu.

HLAVNÍ PROJEV

Roel Pieper, předseda představenstva společnosti Business Electronics a výkonný viceprezident pro firemní strategii společnosti Philips Electronics

PODNIKATELSKÁ DÍLNA - 31.května (v londýnském hotelu Four Seasons Hotel na Park Lane)

Škola pro začínající podniky: Podnikatelská dílna podá podnikatelům a generálním ředitelům informace o efektivní prezentaci podnikatelských záměrů na trzích v Evropě a Izraeli, provádění kapitálových akvizic a odprodejů aktiv u začínajících podniků, a další informace.

LEGITIMACE ZDARMA PRO NOVINÁŘE

Pokud chcete mít čestnou legitimaci pro novináře, kontaktujte tyto osoby: Katherine James, 44 171 304 2412, nebo email kjames@alexanderogilvy.com, nebo Holly Fisher 415-923-1660 nebo email hfisher@alexanderogilvy.com.

Více informací o Venture Market Europe a dalších akcích Red Herring najdete na webové stránce http://www.redherring.com/events.

ots Original Text Service: Red Herring

Internet: http://www.newsaktuell.de

KONTAKT: Katherine James, 44 171 304 2412, nebo kjames@alexanderogilvy.com, nebo Holly Fisher, 415-923- 1660 nebo hfisher@alexanderogilvy.com, za Red Herring.

Webová stránka: http://www.redherring.com

Webová stránka: http://www.redherring.com/events

Keywords Red Herring

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.