MÁJA letí, učí děti – zážitkový pobyt pro děti

Spolek pro rozvoj včelařství MÁJA www.majabee.cz letos opět pořádá v krásné přírodě Májina údolí (okres Plzeň sever) zážitkový pobyt pro děti 10 – 15 let, které mají zájem o přírodu.

Na účastníky čeká mnoho her a soutěží, výletů do přírody, mikropřednášek o opylujícím hmyzu a dalších obyvatelích Májina údolí, seznámení s rostlinami pro včelí pastvu, vyzkoušení praktických včelařských dovedností i práce s včelařskou angličtinou.

Program nabitý zábavou i poučením zajišťují zkušení lektoři a instruktoři. Děti okusí také různé originální pochoutky z medu jako medovou zmrzlinu, medovou čokoládu nebo medové pralinky.

Koná se v termínu 15. - 19. srpna 2023 s finanční podporou Ministerstva zemědělství, podrobnosti žádejte na e-mailu spolek@majabee.cz.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-zábava-příroda-děti-včelaři-Spolek pro rozvoj včelařství MÁJA

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.