Společnost Pylontech získala od laboratoří TÜV Rheinland první certifikát pro sodíkové iontové baterie na světě

Dne 3. března 2023 získala společnost Pylontech (kód akcií 688063) jako první na světě certifikát pro sodíkové baterie udělený společností TÜV Rheinland, který vychází z norem UL1973:2022, IEC62619:2022, IEC62660-2:2018 a IEC62660-3:2022. Tento certifikát potvrzuje pokročilost a vyspělost technologií sodíkových iontových baterií společnosti Pylontech a otevírá cestu k jejich využití při ukládání energií.

Podle BNEF se očekává, že do konce roku 2030 bude celosvětová instalovaná kapacita ukládání energií činit 233 GWh, přičemž složená roční míra růstu bude činit 21 %. Technologický průlom v oblasti sodíkových baterií proto otevírá možnosti jejich využití společně s lithium-iontovými bateriemi a účinně snižuje tlak na dodávky technologií pro ukládání energií.

Jako specializovaný poskytovatel systémů pro ukládání energií využívá společnost Pylontech své výhody v oblasti nezávislém výzkumu a vývoje energetických článků a v oblasti vertikální integrace výrobního řetězce, aby mohla dlouhodobě poskytovat spolehlivé a bezpečné systémy pro ukládání energií. Do konce roku 2022 dodala společnost Pylontech více než 1,000.000 systémů pro ukládání energií. Společnost Pylontech těží z bohatých zkušeností s ukládáním energie v lithiových bateriích a díky svým technologickým inovacím má možnost podporovat nasazení sodíkových baterií v oblasti ukládání energie a nabízet tak uživatelům vyšší hodnoty.

"To, že jsme se stali první společností, která získala pro sodíkové baterie certifikát podle mezinárodních bezpečnostních norem, pozici společnosti Pylontech, specializovaného poskytovatele systémů pro ukládání energií s komplexními možnostmi výzkumu, vývoje a výroby, zcela jednoznačně posiluje. Budeme se snažit využít našich schopnosti k urychlení procesu dosažení uhlíkové neutrality bez ohledu na technologické, ekonomické nebo environmentální výzvy," uvedl Geoffrey Song, viceprezident pro mezinárodní obchod gigantu ESS.

O společnosti TÜV Rheinland

TÜV Rheinland je přední mezinárodní nezávislá organizace pro testování, inspekci, certifikaci, školení a poradenství s více než 150 lety zkušeností po celém světě.

O společnosti Pylontech

Firma Pylontech vznikla v roce 2009 jako specializovaný výrobce bateriových systémů pro ukládání elektrické energie, který vychází z bohatých odborných zkušeností v oblastech elektrochemie, silnoproudé elektroniky a systémové integrace. Díky tomu, že se úroveň jejích dodávek již osm let po sobě každý rok vytrvale zdvojnásobuje, se stala předním světovým dodavatelem systémů pro ukládání energií.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2017510/TUV_____________ID_868d61d044e2.jpg

KONTAKT: Laura Xiaová, laura.xia@pylontech.com.cn, +86-21-51317699

Keywords Čína-energie-Pylontech

Region
Asia, Australia

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.