Společnost Zendure uvádí na trh první balkonový systém pro skladování solární energie

Společnost Zendure, jeden z nejrychleji rostoucích energetických technologických startupů se sídlem v americkém Silicon Valley, Číně a Japonsku, představuje řešení SolarFlow, první balkonový plug-and-play systém pro skladování solární energie. Systém SolarFlow se skládá z fotovoltaického rozbočovače a až čtyř baterií a je kompatibilní s běžnými balkonovými solárními panely, takže obyvatelé bytů a domů získávají možnost ukládat cennou solární energii přes den a využívat ji v noci. Kapacita až 3840 Wh je dostatečná pro pokrytí noční spotřeby čtyřčlenné rodiny – a všech jejích důležitých zařízení a spotřebičů.

Vysoké ceny energií tíží velkou část populace a volání po udržitelnosti v každodenním životě je stále hlasitější, protože se stále více lidí obrací k obnovitelným zdrojům energie a investuje do vlastních fotovoltaických systémů, aby si mohli nezávisle vyrábět elektřinu. Německá vláda si rovněž uvědomuje potřebu podpory solární energie a v poslední době zvyšuje dostupnost solárních systémů a souvisejících zařízení pro ukládání elektřiny a střídačů tím, že je osvobozuje od daně a šetří tak spotřebitelům 19 % z ceny.

Systém ukládání solární energie pro balkony – nezávislý na výrobci, uživatelsky přívětivý a cenově výhodný

SolarFlow je řešení pro ukládání energie pro lidi, kteří se zajímají o udržitelnost a náklady. Systém lze zakoupit jako kompletní balíček se solárním panelem a mikroměničem od společnosti Zendure. Díky plné kompatibilitě se stávajícími balkonovými solárními panely na trhu je možné jej používat bez ohledu na konkrétní značku panelu. Spotřebitelé, kteří již mají balkonové solární panely a mikroměnič, tak mohou SolarFlow snadno připojit ke stávajícímu zařízení pomocí konektoru MC4. Fotovoltaický rozbočovač systému SolarFlow je vybaven výkonem 800 W a inteligentním systémem správy baterií, který ukládá přebytečnou energii do přidružených LFP baterií. Systém SolarFlow zabraňuje plýtvání vyrobenou energií a umožňuje využívat přebytek získané energie v nočních hodinách. Spotřebitelé tak mohou ušetřit až 32 % svých ročních nákladů na energii.

Přehled klíčových funkcí

- Plně kompatibilní s dostupnými balkonovými solárními panely a mikroměniči

- Úložná kapacita 960 Wh s jednou baterií a 3840 Wh se čtyřmi bateriemi

- Fotovoltaický rozbočovač s výkonem 800 W

- Připojení k solárnímu panelu a mikroměniči pomocí konektoru MC4

- Maximální výkon díky duálnímu sledování maximálního bodu výkonu (800 W na vstupu / 1200 W na výstupu)

- Chytré ovládání umělé inteligence věcí prostřednictvím aplikace

Další informace najdete na oficiálních stránkách společnosti Zendure.

O společnosti Zendure

Společnost Zendure je jedním z nejrychleji rostoucích startupů v oblasti energetických technologií, který sídlí v technologických centrech v americkém Silicon Valley a čínské Greater Bay Area, které se přezdívá čínské Silicon Valley. Cílem společnosti Zendure je zpřístupnit energii kdekoli a kdykoli a demokratizovat nejnovější energetické technologie. To umožní čistý a cenově dostupný způsob napájení jak v síti, tak mimo ni. Od roku 2013 pomáhá oceňované portfolio robustních, všestranných a špičkových domácích systémů pro ukládání energie, mobilních napájecích stanic a bateriových řešení zlepšovat životy lidí na celém světě doma, v práci i při zábavě.

https://www.facebook.com/groups/167439306092447

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1879838/Zendure_Addresses_Energy_Insecurity_Semi_Solid_State_Battery_Technology_Logo.jpg

KONTAKT: chris.qiu@zendure.com

Keywords Německo-energie-stavby-Zendure USA

Region
Europe, EU, NATO

Category
Building industry, housing and real property
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.