Holešovická tržnice uvítala nové nájemce a nabízí několik volných ploch lokálním dodavatelům v Hale 22

Hala 22 (Foto: Julie Slauka)

Hala 22 (Foto: Julie Slauka)

Hala 22 (Foto: Julie Slauka) Hala 22 (Foto: Julie Slauka) Hala 22 (Foto: Julie Slauka) Hala 22 (Foto: Julie Slauka) Hala 22 (Foto: Julie Slauka) Foto: archiv firmy Foto: archiv firmy Foto: Julie Slauka Foto: archiv firmy

Holešovická tržnice uvítala na konci loňského roku a na počátku roku 2023 nové nájemce. Pro milovníky pejsků zde byla otevřena prodejna DOGG, která nabízí vysoce kvalitní a značkové potřeby pro psí mazlíčky. Gizmánia zase potěšila Freestyle koloběžkové nadšence a díky Opravárně už nemusíte vyhazovat spotřebiče, které ještě nejsou zralé do kontejneru, ale stačí někdy třeba jen poopravit nějaký ten šroubek, jindy poštelovat vnitřní strojek, ale ušetřit tak i tisíce korun za nové spotřebiče a také přírodu. Hala 22, největší zeleninové tržiště v Praze, pak uvítala nové lokální prodejce a pro některé další lokální dodavatele jsou k dispozici volné plochy k pronájmu.

Hala 22

Největší zeleninové tržiště v Praze je pro zákazníky otevřeno šest dní v týdnu a zákazníci zde najdou primárně potraviny od šedesáti lokálních dodavatelů. V nabídce zde na zákazníky čeká zejména ovoce, zelenina, vejce, maso, sýry, ryby, pečivo, jogurty či mléko, ale nechybí ani květiny nebo vynikající káva. Trhovci jsou v Hale 22 denně kromě neděle od 8.00 hodin do 17.00 hodin, resp. do 14.00 hodin v sobotu.

Nově v Hale 22 nabízí svoje produkty farma Veroniky Jedličkové z Berounska, která se věnuje především volnému chovu drůbeže. Návštěvníci se tak mohou těšit na čerstvá kuřata a vejce slepic z volného výběhu. Další novinkou na prodejních pultech je oblíbená lotyšská specialita – sušené ryby. V sobotu je pak trh obohacen ještě o mobilní stánky, kde nově nechybí veganské pečivo a celkově veganské občerstvení.

"Hala 22 je tak trochu svět sám pro sebe. Někteří lokální prodejci jsou s námi i dvacet let, jiní využijí prodejní plochu na určitou dobu, posléze místo uvolní a my tak máme prostor nabídnout plochu novým zájemcům. Vždy ale dbáme na to, aby se jednalo o lokální dodavatele. Na konci loňského roku se již objevily některé nové tváře, o víkendech jsme také zavedli mobilní prodejní plochy pro ty, kdo si nemohou dovolit zejména z kapacitních důvodů nabídnout své zboží každý den. Několik málo volných míst nám nyní ještě zůstalo, proto je zde nabídka na dlouhodobý pronájem pro místní farmáře a lokální dodavatele,“ upřesňuje Marie Šteglová, obchodní ředitelka Výstaviště Praha, a.s.

DOGG

Dogg je česká firma založená milovníky psů v roce 2015. Zaměřuje se na kvalitní, designové, chytré a zdravé výrobky pro psy. Většina vychytávek pochází od lokálních výrobců a z evropských manufaktur. Zákazníci se v nové prodejně v hale 29 můžou těšit na rozšířený sortiment lokálních, eco-friendly a designových vychytávek.

https://dogg.cz

Opravárna

Opravárna v hale 13 zatím funguje v úterý, středu a čtvrtek. K dispozici je zde také brusič nožů a od května přibude prodejna a servis e-koloběžek. Diagnostika přístroje vyjde na 300 korun a podle zakladatele Jana Charváta se vyplatí renovovat předměty nad 1000-1500 korun nebo ty s citovou hodnotou. Základní hodinová sazba pak činí 650 korun. Do Opravárny zve majitel i do prvního obchodu s elektronikou, kde najdou zákazníci mix nového či zánovního zboží s cenami o 10-60 procent nižšími oproti novému.

www.opravarna.cz/kamenna-opravarna

Gizmania

Třetí nováček v Tržnici Gizmania patří mezi největší prodejce freestyle koloběžek a komponentů v Česku. Sklad vedle prodejny v Hale 27 disponuje více než 60 000 produkty. Zákazníci můžou vybírat téměř ze třiceti světových značek freestyle koloběžek. V obchodu najdou i nepřebernou nabídku dílů a přijít mohou i ti, kdo potřebují svůj stroj opravit.

www.gizmania.cz

Více informací k Holešovické tržnici a všem nájemcům:

www.holesovickatrznice.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-trh-Holešovická tržnice-Výstaviště Praha

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.