Fotovoltaické moduly Astronergy TOPCon o výkonu 454MW pro velký brazilský projekt

- síla společnosti Astronergy, esa na poli technologií TOPCon, ohromuje ve všech aspektech

Fotovoltaické moduly ASTRO N n-type TOPCon o celkovým výkonu 454 MW jsou připraveny k uvedení do provozu. Společnost Astronergy TOPCon po expanzi na trhy v Austrálii a Evropě vstupuje do regionu Latinské Ameriky. Přední společnost, která je jedničkou v oblasti technologií TOPCon a průkopníkem v sériové výrobě TOPCon, opět ohromila obor svou silou.

Manažer ze společnosti Astronergy uvedl, že byla podepsána dodávka fotovoltaických modulů ASTRO N n-type TOPCon o výkonu 454 MW pro obrovskou solární elektrárnu Vista Alegre v Brazílii. Očekává se, že tyto moduly dokončí svou cestu do Brazílie v únoru 2024 a budou tvořit více než polovinu projektu. To je velké uznání pro fotovoltaické produkty Astronergy n-type TOPCon.

Od svého vstupu do fotovoltaického průmyslu v roce 2006 stojí společnost Astronergy vždy v čele každé generace fotovoltaických technologií. Inteligentní výrobní síla společnosti Astronergy rozvíjí všechny její produkty tak, aby odolaly všem možným náročným situacím a fungovaly v podmínkách zákazníků, což podporuje získání certifikátů od TÜV Rhineland, PVEL, CTC National Inspection Group a dalších domácích i zahraničních autoritativních zkušebních organizací.

Nedávné hloubkové posouzení obchodních podmínek společnosti Astronergy, materiálů a výrobních článků provedené společností Underwriter Laboratories Inc. (UL) objasnilo nízkouhlíkové a inteligentní výkony společnosti v oblasti surovin a článků návrhu, testování, výroby, dodávek, instalace a hodnoty výrobků.

Podle vyjádření společnosti UL ve zprávě o financovatelnosti společnosti Astronergy mají produkty TOPCon řady ASTRO N působivé výkony v oblasti výkonu, účinnosti, nízkouhlíkových linek a dalších důležitých ukazatelů fotovoltaických modulů, jako je LCOE a nízkoteplotní koeficient. Společnost UL rovněž kladně hodnotí systematičnost, intelektualizaci a sledovatelnost všech výrobních procesů společnosti Astronergy.

Skvělý výkon fotovoltaických technologií a účast na solárních projektech společnosti Astronergy jsou navíc důkazem vysoké záruky kvality výrobků a ideálním doporučením pro získání bankovní finanční podpory. To vše pomáhá společnosti Astronergy dosáhnout dobré celosvětové pověsti. Navíc byla v prvním čtvrtletí letošního roku zařazena na seznam výrobců fotovoltaických modulů BloombergNEF úrovně 1.

Vzhledem k celosvětovému trendu prosazování uhlíkové neutrality se společnost Astronergy snaží přispívat v maximální možné míře. ASTRO N je pouze výchozím bodem vysoce účinných fotovoltaických modulů. Pro ekologičtější svět Astronergy jistě překoná technická omezení pro vyšší účinnost, vyšší výkon a vyšší výkon při relativně nižším obsahu uhlíku a inteligentnějším způsobem.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/2038171/1.jpg

KONTAKT: Jianwei Chen, +86-13293870806, jianwei.chen3@astronergy.com

Keywords Čína-Brazílie-energie-Astronergy

Region
Asia, Australia

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.