Nový model GWM PICKUP, který vede trend pickupů, má premiéru na Blízkém východě

Společnost GWM uspořádala 15. března v Rijádu v Saúdské Arábii konferenci zaměřenou na modely značky GWM. Společnost GWM tak oficiálně uvedla na trh v oblasti Blízkého východu svůj nový globální model pickupu POER KINGKONG.

Na tiskové konferenci zástupce společnosti GWM odpovědný za oblast Blízkého východu podrobně informoval místní média a hosty o globálních úspěších v oblasti vývoje a také o nejvýznamnějších vlastnostech modelů GWM PICKUP. V Saúdské Arábii měl premiéru POER KINGKONG, nejnovější globální model řady GWM PICKUP. Vyniká vylepšeným designem a výkonem.

Model POER KINGKONG zaujme velkou mřížkou chladiče, novým stylem světlometů a více trojrozměrnými liniemi, které vytvářejí stylový a dynamický vizuální efekt. Co se týče výkonu, je vybaven motorem 2.0T a šestistupňovou manuální převodovkou. Tento pohonný systém je účinný a spolehlivý a dokáže uspokojit potřeby zákazníků při jízdě v různých silničních podmínkách.

„Model POER KINGKONG zdědil klasický drsný styl GWM PICKUP a silný výkon. Tyto výhody mohou lépe uspokojit potřeby spotřebitelů v různých scénářích. To nepochybně svědčí o silných stránkách vozidel GWM PICKUP," uvedl jeden z vedoucích představitelů distributora poté, co se s vozidlem seznámil.

Pickupy jsou prvními exportními modely společnosti GWM na mezinárodní trh. Aby společnost GWM vyhověla odlišným potřebám různých světových trhů, uvedla na trh řadu modelů pickupů, jako GWM POER, POER KINGKONG a POER SHANHAI. Doposud se po celém světě prodalo více než dva miliony vozů GWM PICKUP, což z nich činí nejlepšího partnera pro uživatele vyznačujícího se spolehlivou kvalitou.

GWM POER, jako špičkový inteligentní model GWM PICKUP, byl uveden na trh ve více než 50 zemích, včetně Číny, Austrálie, Chile, Saúdské Arábie a Jihoafrické republiky, a dosahuje trvalého růstu prodeje. Podle nejnovější zprávy zveřejněné společností GWM dosáhl celosvětový prodej modelu GWM POER v únoru letošního roku 12.882 kusů a jeho kumulativní celosvětový prodej od uvedení na trh před více než třemi lety přesáhl 400.000 kusů.

Model GWM POER také získal řadu prestižních ocenění za svou vynikající kvalitu. V oblasti bezpečnosti obdržel pětihvězdičkové hodnocení v rámci testů Australasian New Car Assessment Program (ANCAP). Na jihoafrickém trhu získal model GWM POER ocenění „Nové lehké užitkové vozidlo roku" a rychle se zařadil mezi deset nejúspěšnějších vozů v tomto segmentu trhu. V Chile získal vůz GWM POER uznání trhu i uživatelů a obdržel ocenění „Nejlepší pickup roku" udělované místním odborným automobilovým médiem MT Online.

V budoucnu bude společnost v rámci řady GWM PICKUP usilovat o neustálé vytváření chytřejších a bezpečnějších modelů a o další expanzi produktové řady na globálním trhu. Očekává se, že model POER KINGKONG bude letos uveden na více trzích, čímž se zákazníkům dále rozšíří možnosti výběru pickupů.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2035846/Leading_the_Trend_of_Pickup_Trucks__a_New_GWM_PICKUP_Model_debuts_in_the_Middle_East.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Keywords Čína-automoto-GWM

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.