133. Kantonský veletrh proběhne offline ve třech fázích – od 15. dubna do 5. května

133. Kantonský veletrh se bude konat v Kantonu od 15. dubna do 5. května ve 3 fázích. Pro účastníky je i tentokrát připraven nepřetržitý online servis.

Od roku 2020 akce zavedla nové modely provozu a celkem šestkrát se odehrála v online prostoru, což umožnilo udržet hladké fungování průmyslových a dodavatelských řetězců čínského zahraničního obchodu, stabilizovat základy zahraničního obchodu a investic. Letos se díky optimalizaci a úpravám čínských opatření proti šíření covidu-19 mohou čínské i zahraniční podniky již veletrhu zúčastnit i offline. Od letošního jarního ročníku budou offline aktivity Kantonského veletrhu plně obnoveny.

Podle mluvčí ministerstva obchodu Shu Jueting využije 133. Kantonský veletrh vůbec poprvé nově vybudované prostory v tzv. sekci D, která rozšiřuje výstavní plochu z 1,18 milionu na rekordních 1,5 milionu metrů čtverečních. Na místě bude zřízeno 54 specializovaných výstavních sekcí, které budou hostit více než 30 000 vystavovatelů, včetně více než 5 000 špičkových podniků, jako jsou výrobní šampioni, národní high-tech společnosti atd. Úroveň vystavovatelů se má neustále zvyšovat. Aby mohlo výhody Kantonského veletrhu využít ještě více společností, pro kvalifikované vystavovatele stále platí možnost zúčastnit se jej online. Počet vystavovatelů, kteří se zúčastní online, se odhaduje na více než 35 000, uvedla paní Shu na pravidelné tiskové konferenci ministerstva, která se konala 16. března.

Nadcházející Kantonský veletrh mezitím zintenzivňuje marketingové kampaně pro přilákání dalších domácích i zahraničních kupců. Připraveno je například více než 40 seznamovacích schůzek „Trade Bridge", které pomáhají podnikům získávat zakázky a rozšiřovat své trhy. V rámci 133. Kantonského veletrhu se uskuteční také druhé mezinárodní obchodní fórum Pearl River International Trade Forum a téměř 400 aktivit na podporu obchodu, což dále přispěje k integrovanému rozvoji veletrhu.

Kantonský veletrh představuje jednu z důležitých cest otevírání Číny a přední platformu zahraničního obchodu, která slouží čínským společnostem jako klíčový kanál pro rozšiřování mezinárodních trhů. Již předchozí ročníky Kantonského veletrhu si tak získaly širokou pozornost mezinárodní obchodní komunity i zájemců z nejrůznějších sfér.

Pro více informací o novinkách ohledně nadcházejícího 133. Kantonského veletrhu se zaregistrujte na adrese https://invitation.cantonfair.org.cn/BuyerUser/RegisterUser?MediaType=16 .

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2035463/image_5003628_61191085.jpg

KONTAKT: Ms. Cai, caiyiyi@cantonfair.org.cn

Keywords Čína-obchod-trh-Canton Fair

Region
Asia, Australia

Category
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.