AS Performance získalo loni o třetinu víc zakázek na úpravy vozů

Výrazně vyšší zájem o úpravy vozů projevili v loňském roce zákazníci společnosti AS Performance. Celkem šlo o 2035 realizací, což představuje meziroční nárůst o 28 procent.

Majitelé prémiových automobilů se na firmu obraceli s mnoha různými požadavky. 15 procent realizací představovaly body kity, tedy sady exteriérových dílů za účelem změny designu vozu, a výfukové systémy, jež znamenají už i technické vylepšení. V dalších 15 procentech šlo o instalace barevných polepů (wrapů).

"Vůbec nejčastěji zákazníci poptávali PPF ochranné polepy, které tvořily 35 procent všech realizací,“ uvedl Petr Dráb, ředitel AS Performance. A jak dodal: "Není to nijak překvapivé číslo, vezmeme-li v úvahu mimořádnou schopnost polepů chránit lak vozu před poškrábáním a povětrnostními vlivy. Právě oprava laku je u prémiových značek nákladná záležitost, a proto se vyplatí investovat do prevence.“

Ochranný PPF polep firma instalovala také na vůbec nejdražší vůz, který odborníkům z AS Performance prošel v loňském ruce rukama. Šlo o Ford GT v ceně 30 milionů korun. Naopak nejčastěji procházely úpravami automobily Mercedes-Benz a BMW, konkrétně u značky Mercedes šlo o model GLS a u BMW o modely M3 a M4.

Kontakt:

Patrik Spurný

ředitel rozvoje

patrik.spurny@autasuper.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-automoto-služby-firmy-Auta Super

Region
Europe, EU, NATO

Category
Automotive industry, transport and machinery
Services, tourism

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.