PRK Partners Právnická firma roku v ČR a Top Ranked ESG Award

PRK Partners získává hned dvě ocenění: EMEA Právnická firma roku v ČR a Top Ranked ESG Award S hrdostí oznamujeme, že PRK Partners byla vybrána z 5 finalistů a nejlepších advokátních kanceláří v České republice jako vítěz EMEA Awards a získala ocenění EMEA Právnická firma roku pro Českou republiku.

Současně PRK Partners získala ocenění Top Ranked ESG Award společně s dalšími 4 předními právnickými firmami v Evropě: Arthur Cox, Clifford Chance, Pérez-Llorca and Țuca Zbârcea & Asociații.

Ocenění organizovaná Top Ranked se udělují za vynikající právní služby, a to každý rok nejlepším právnickým firmám v 73 jurisdikcích v Evropě, na Středním východě a v Africe. V rámci ocenění firem z Evropy byly uděleny ceny za mimořádné úspěchy právnických firem v oblasti ESG a Diversity & Inclusion.

Vítězné právnické firmy byly vyhlášeny 20. prosince 2022.

Kontakt:

Soňa Rampulová, MBA, marketingový manažer PRK Partners

Keywords ČR-právo-advokacie-ocenění-PRK Partners

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.