Sestřih záznamů kulatých stolů o on-line soudnictví

V letošním roce advokátní kancelář PRK Partners ve spolupráci s ČTK zorganizovala sedm kulatých stolů, které se zabývaly přípravou on-line soudnictví v České republice. Debat se zúčastnili soudci, advokáti, zástupci občanských iniciativ a také akademici. Moderátorem byl pan Jiří Majstr, generální ředitel ČTK.

Cílem bylo diskutovat o moderních přístupech k soudnictví. Důraz byl kladen na názor, že digitalizace justice musí především konkrétně zlepšovat životy občanů, aby byla v souladu s tím nejlepším v moderním světě.

Kulaté stoly byly součástí projektu přípravy on-line soudnictví, podporovaného Technologickou agenturou České republiky.

Všechny záznamy kulatých stolů jsou k dispozici na : https://www.prkpartners.com/cs/blog/sestrih-zaznamu-kulatych-stolu-o-online-soudnictvi a na webu projektu https://onlinesoud.cz. Sestřih záznamů, který je též k dispozici na výše uvedeném odkazu, umožní seznámit se s hlavními tématy diskusí a slouží jako pozvánka k poslechu jednotlivých kulatých stolů.

Sestřih kulatých stolů:

Keywords ČR-právo-justice-firmy-PRK Partners

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Media, society and lifestyle
Politics, public administration and courts

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.