Zákazníci vítají novou službu AS SuperCare, poskytující kompletní péči o vůz

Velký zájem vyvolala nová služba společnosti Auta Super, která nabízí klientům veškerou péči o jejich automobil. Zákazníci oceňují, že AS SuperCare šetří jejich čas a zajišťuje vozu skutečně profesionální servis.

Zavedení služby bylo odpovědí na přání klientů vyřídit všechny potřeby a povinnosti spojené s provozem auta na jednom místě. Záruční i pravidelnou servisní prohlídku, zajištění STK, služby pneuservisu, pick-up servis, detailing, opravy vozidel v rámci pojistné události, o to všechno se umí postarat odborníci z AS SuperCare. Program má vlastní zázemí hned naproti showroomu společnosti Auta Super.

„Službu AS SuperCare jsme spustili před několika měsíci a musím říct, že pilotní režim se víc než osvědčil. Zájem zákazníků předčil naše očekávání a také mě velmi těší pozitivní zpětná vazba klientů,“ řekla Petra Suchánková, ředitelka rozvoje Auta Super. Jak dodala, nejčastějšími požadavky jsou zařízení pravidelné servisní nebo garanční prohlídky a kompletní zajištění opravy včetně vyřízení pojistné události.

Klienti podle Petry Suchánkové oceňují především časovou úsporu, ale také mají dobrý pocit, že veškerou starost o vůz mohou předat do rukou profesionálů z téže firmy, se kterou už měli příležitost seznámit se při pořízení vozu. Současně vítají skutečnost, že všechny požadavky mohou vyřídit na jednom místě.

O Auta Super: Společnost Auta Super, s. r. o., se specializuje na prodej zánovních automobilů střední a vyšší třídy. Vznikla v roce 2010 s myšlenkou chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům a poskytovat jim špičkové služby. Zákazníkům nabízí komplexní servis, včetně financování, pojištění a údržby vozu.

Více info na www.autasuper.com.

Keywords ČR-automoto-služby-firmy-Auta Super

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Automotive industry, transport and machinery
Services, tourism

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.