Inovativní aktualizace softwaru společnosti InEight zaměřené na standardizaci a benchmarking zvyšují efektivitu i důvěryhodnost projektů

Nejnovější vylepšení platformy pro řízení stavebních projektů společnosti InEight zavádí nové postupy pro řízení návrhů a benchmarking, které zlepší konzistenci a standardizaci napříč projekty.

Společnost InEight Inc., světový lídr v oblasti softwaru pro řízení stavebních projektů, dnes představila své nejnovější softwarové inovace. Patří mezi ně nová standardizace procesů v oblasti řízení rozsahu, návrhu a zdrojů i nové funkce pro sledování postupu prací a možnost vytvářet odhady a harmonogramy ověřené referenčním srovnáním. Tato aktualizace také zdokonaluje mobilní aplikaci InEight, která usnadňuje okamžitý přístup k informacím v reálném čase, ať už jste v kanceláři, v terénu nebo na cestách. Celkově tato aktualizace zlepší přehled o projektu, vytvoří nové příležitosti pro zvýšení efektivity a zároveň zvýší výkonnost týmu i jistotu úspěšného zpracování projektu, a to i při samotném procesu projektování nebo při zajišťování alternativních dodávek.

"Abychom mohli plně využít výhod stále širšího přístupu k datům v našem odvětví, potřebujeme větší standardizaci a lepší srovnávací nástroje," říká produktový ředitel společnosti InEight Brad Barth. "Právě na to se naše nejnovější aktualizace zaměřují - na nové způsoby, jak získat užitečné informace, které výrazně přispějí k včasnému plnění a dodržení rozpočtu."

Díky většímu přehledu o vývoji množství projektů a dodacích lhůt v reálném čase spolu se snadnějším sledováním pokroku v porovnání s rozsahem návrhu mohou uživatelé lépe řídit zdroje, pracovní plány, rozpočty, prognózy, harmonogramy i zadávání veřejných zakázek. Tato vylepšení nástroje InEight Design Management zlepší konzistenci dodávek projektů a zároveň standardizují projektové práce.

Nejnovější aktualizace funkce benchmarkingu společnosti InEight umožní uživatelům vytvářet odhady a harmonogramy ověřené referenčním srovnáním testy pomocí šablon, zdrojů i knihoven nákladů a montáží. Díky vizuálně příjemnému zobrazení grafů a konsenzu budou uživatelé moci vyhledávat starší projekty a porovnávat odhadované a realizované datové body, a také hodnotit odhady a harmonogramy v porovnání s vysokými a nízkými historickými průměry.

Vylepšení navíc zlepší funkčnost a uživatelský komfort mobilní aplikace InEight. Díky vylepšeným upozorněním a funkcím pro sledování pokroku a produktivity mohou mobilní uživatelé kdykoliv a odkudkoliv k projektu aktivně přispívat. Uživatelé mobilních zařízení budou mít možnost jak okamžitě zaznamenávat problémy, změny nebo žádosti o informace přímo v aplikaci, tak kontrolovat aktuální informace o projektu i metriky na jediném ovládacím panelu bez nutnosti použití počítače. Data aktualizovaná v aplikaci budou okamžitě přístupná v systému, takže všichni v terénu i v kanceláři budou mít stejné informace.

Další informace o čtvrtletních inovacích společnosti InEight najdete na adrese: InEight Innovations

O společnosti InEight

Společnost InEight poskytuje v praxi ověřený software pro řízení projektů pro vlastníky, dodavatele, inženýry a projektanty, kteří budují svět kolem nás. Více než 575.000 uživatelů a přes 850 zákazníků po celém světě se spoléhá na InEight a získává informace v reálném čase, které pomáhají řídit rizika a udržovat projekty v souladu s harmonogramem a rozpočtem po celou dobu jejich existence.

Od předběžného plánování po projektování, od odhadu po zpracování harmonogramu a od realizace v terénu až po předání, společnost InEight realizovala projekty v hodnotě více než jeden trilion USD po celém světě v oblasti infrastruktury, veřejného sektoru, energetiky, ropy, plynu a chemického průmyslu, těžby a obchodu. Pro další informace sledujte InEight na LinkedIn nebo navštivte InEight.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1901961/InEight_Benchmark.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/715598/InEight_Logo.jpg

KONTAKT: press@ineight.com

Keywords USA-internet-stavby-InEight

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Building industry, housing and real property
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.