Kyjovská nemocnice školí zdravotníky z ekonomiky a vykazování péče

Ředitelka kyjovské nemocnice Mgr. Veronika Neničková, MBAce spouští plošné vzdělávání zdravotníků v oblasti ekonomiky a vykazování péče Ředitelka kyjovské nemocnice Mgr. Veronika Neničková, MBAce spouští plošné vzdělávání zdravotníků v oblasti ekonomiky a vykazování péče

Ředitelka kyjovské nemocnice Mgr. Veronika Neničková, MBAce spouští plošné vzdělávání zdravotníků v oblasti ekonomiky a vykazování péče. Je to jeden z kroků, kterým se nemocnice připravuje na nadcházející ekonomicky nelehké období.

„Není žádná převratná myšlenka, že pokud má nemocnice táhnout za jeden provaz jako jeden tým, musíme všichni znát principy prostředí, v němž fungujeme. Obzvlášť dneska je to potřeba, všichni čteme noviny, v blízké budoucnosti na tom naše zdravotnictví nemusí být úplně růžově,” říká ředitelka Neničková.

Pro velký počet zaměstnanců ale nepřichází v úvahu školit prezenčně, proto nemocnice sáhla po online kurzech na platformě Knowspread a tak proškolí více než 800 zaměstnanců z ekonomiky českého zdravotnictví a vykazování péče během jednoho až dvou měsíců.

Celou zprávu naleznete zde https://bit.ly/3TdnUYL, doplňující audiokomentář k tiskové zprávě naleznete zde https://bit.ly/3AU4T6i

ikona Znění celé tiskové zprávy

Kontakt:

Ing. David Vrabec, david.vrabec@knowspread.com

Mgr. Veronika Neničková, MBAce, nenickova.veronika@nemkyj.cz

Veronika Hollerová, hollerova.veronika@nemkyj.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-nemocnice-vzdělání-péče-Nemocnice Kyjov

Region
Brno region

Category
Health service
Science, education and school system

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.