Společnost Innodisk přestavuje ve spolupráci s předními partnery svou strategii pro umělou inteligenci, která posílí chytrý provoz

Společnost Innodisk, světový lídr v oblasti průmyslových úložišť a vestavěných periferií, oficiálně oznámila novou strategii rozvoje skupiny Innodisk Group zaměřenou na trh s umělou inteligencí. Na tiskové konferenci v Tchaj-peji na Tchaj-wanu také představila řešení „Innodisk AI Solution". Od roku 2017, kdy se společnost Innodisk rozšířila o AIoT, se může pochlubit více než tisícem úspěšných projektů po celém světě. V nadcházejících letech bude Innodisk nadále rozšiřovat ekosystémovou alianci a spolu se svými dceřinými společnostmi a partnery Intel, NVIDIA, Microsoft a ASUS IoT se zaměří na vývoj umělé inteligence.

Podle průzkumu trhu se očekává, že celosvětový trh s umělou inteligencí do roku 2023 dosáhne 500 miliard USD a poptávka po výpočetním výkonu umělé inteligence se do roku 2025 zvýší desetkrát. Z umělé inteligence se postupně stává klíčová infrastruktura pro růst a rozhodovací proces, takže brzy bude hlavním cílem budoucího globálního technologického rozvoje.

Společnost Innodisk v současné době rychle expanduje na trh Edge AI díky třem svým největším výhodám: absolutní integraci, přehledu o aplikacích a posílení umělé inteligence. Tyto silné stránky jí poslouží jako základní stavební kámen, který ji v oblasti umělé inteligence bude posouvat stále dál.

Absolutní integrace

Na tiskové konferenci představila společnost Innodisk návrh komplexní architektury umělé inteligence, která kombinuje tok dat z cloudu na okraj a integruje softwarové a hardwarové technologie s heterogenními platformami, což podpoří inovace v oblasti průmyslové inteligence.

Přehled o aplikacích

V posledních letech stála společnost Innodisk v čele více než tisícovky projektů inteligentních aplikací. Největší výhodu pro ni při řešení problémů na trhu přestavuje její hluboké porozumění globálním průmyslovým trendům a potřebám koncových uživatelů.

Jak zdůraznil Johnny Wu, ředitel divize pro aplikaci chytrých periferií společnosti Innodisk: „Veškerý vývoj umělé inteligence vychází z požadavků koncového uživatele. Když to aplikace vyžaduje, je třeba shromažďovat, ukládat i využívat rychlá a efektivní data. To představuje důležitý základ pro umělou inteligenci. Cesta k další analýze a vyhodnocování obrovského množství dat, abychom dosáhli skutečně inteligentních aplikací s využitím umělé inteligence, závisí na podpoře výpočetní techniky."

Posílení umělé inteligence

Základem technologií společnosti Innodisk byla vždy data. Neustále proto rozšiřuje možnosti produktů s umělou inteligencí za účelem vytvoření komplexního technického rámce pro sběr, přenos, výpočet a ukládání dat i pro strojové učení. Představila už řadu průkopnických produktů, jako je například InnoAGE, InnoOSR nebo InnoBTS.

Společnost Innodisk nyní uzavřela další partnerství s mezinárodními výrobci, jako jsou ASUS IoT, Microsoft, Intel nebo NVIDIA. To jí umožnilo rozšířit technickou spolupráci, integrovat různé heterogenní platformy a výpočetní technologie s využitím umělé inteligence a vytvořit nové řešení Innodisk AI Solution. Díky inovativní architektuře umělé inteligence, integrované vzdálené správě, podpoře od dodavatelů softwaru třetích stran (ISV), operačním platformám OS a softwarovým a hardwarovým řešením společnosti Innodisk mohou zákazníci rychle a efektivně integrovat řešení s využitím umělé inteligence.

Předseda představenstva společnosti Innodisk Randy Chien řekl: „Innodisk AI nejenže poskytuje další možnosti pro budoucí aplikace umělé inteligence, ale urychluje také implementaci inteligentních aplikací na vertikálních trzích. Budeme aktivně vytvářet řešení využívající umělou inteligenci pro projekty, jako jsou chytrá města, chytrý maloobchod, inteligentní průmyslová automatizace a chytré zdravotnictví."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1882319/PR_Photo_01.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1454282/Innodisk_Logo.jpg

KONTAKT: Yvonne Liuová, yvonne_liu@innodisk.com, 886-2-7703-3000 x1515

Keywords Tchaj-wan-počítače-Innodisk

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.