Společnost EcoFlow se zúčastní veletrhu IFA 2022, kde představí novou přenosnou bateriovou stanici DELTA 2

Na zářijové akci představí společnost EcoFlow také celou řadu svých dalších ekologických energetických řešení.

Společnost EcoFlow, která nabízí ekologická energetická řešení, dnes oznámila, že se zúčastní veletrhu IFA 2022, který se bude konat od 2. do 6. září v Berlíně. Během akce zde představí své nejnovější průlomové řešení v oblasti přenosných bateriových stanicí pro domácnosti, které nese označení EcoFlow DELTA 2.

"Neexistuje lepší místo pro debut naší nové generace přenosných bateriových stanic než největší evropský veletrh spotřební a domácí elektroniky," řekl regionální ředitel společnosti EcoFlow pro Evropu Ryan Xing. "Od nového produktu si hodně slibujeme, protože by měl nastavit nová měřítka v tomto odvětví. Představení modelu DELTA 2 na veletrhu IFA 2022 je důležitým krokem v naší expanzi na evropském trhu a reflektuje náš závazek poskytovat evropským spotřebitelům praktická a ekologická energetická řešení."

Podle nedávné studie společnosti Allied Market Research měla Evropa v roce 2020 třetinový podíl na celosvětovém trhu s obnovitelnými zdroji energie a očekává se, že evropský trh v letech 2021 až 2030 poroste tempem 8,4 % ročně. V posledních několika letech zaujala společnost EcoFlow vedoucí postavení na evropském trhu, kde spotřebitelé projevili mimořádné nadšení pro ekologické energetické produkty a řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie. V roce 2022 se evropský trh stal druhým největším trhem společnosti EcoFlow hned po USA. Během slevové akce Amazonu pod názvem Prime Day 2022 byla řešení společnosti EcoFlow nejprodávanějšími produkty v Evropě v kategorii ekologických energetických řešení.

"EcoFlow DELTA 2 je naším dalším krokem na cestě k tomu, abychom pomohli rodinám a lidem po celém světě zbavit se omezení spojených s běžnými rozvodovými sítěmi a změnit způsob, jakým vyrábí, ukládají a využívají elektřinu. Společnost EcoFlow bude i nadále držet krok s rostoucí poptávkou evropského trhu po obnovitelné energii tím, že bude pokračovat ve vývoji inovativních a přenosných energetických řešení," uvedl Xing.

Podrobnosti o události

Termín: Od 2. do 6. září 2022

Čas: Od 10:00 do 18:00, GMT+2

Místo: Hala 3.2, stánek 108, Messe Berlin, Berlín, Německo

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je společnost zabývající se přenosnými zdroji energie a obnovitelnou energetikou. Od svého založení v roce 2017 přináší společnost EcoFlow prostřednictvím svých přenosných stanic či dodatečného příslušenství soběstačnost zákazníkům na více než 100 trzích. Posláním společnosti EcoFlow je objevit nový způsob získávání energie, a to vytvořením tichých, lehčích baterií z obnovitelných zdrojů s delší životností. Výrobky společnosti EcoFlow jsou nyní dostupné ve 40 zemích a regionech Evropy a nabízeny v síti více než 400 místních prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti EcoFlow:

Německo: de.ecoflow.com

Spojené království: www.ecoflow.com/uk

Francie: fr.ecoflow.com

Ostatní evropské země: eu.ecoflow.com

Kontakt pro média

Donna Dingová

PR manažerka společnosti EcoFlow pro Evropu

donna.ding@ecoflow.com

+86 18138401354

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1874052/EcoFlow_Attends_IFA_2022_Debut_New_DELTA_2_Portable_Power.jpg

Keywords Německo-energie-ekologie-EcoFlow

Region
Europe, EU, NATO

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.