Česká věda a průmyslové inovace se přesunuly do Jihlavy

Czech Industry Photo, výstava v Jihlavě,autor Václav Kropáček

Czech Industry Photo, výstava v Jihlavě,autor Václav Kropáček

Czech Industry Photo, výstava v Jihlavě,autor Václav Kropáček

V pořadí čtvrtou z deseti letošních zastávek osvětové fotovýstavy Czech Industry Photo je město Jihlava. Velkoformátové fotografie s doprovodnými příběhy z oblasti průmyslových inovací jsou prezentovány v dolní sekci Masarykova náměstí, kde se zdrží až do 24. srpna.

„V rámci většího dosahu jsme se rozhodli letošní Czech Industry Photo vypravit na cesty v zcela novém venkovním formátu ve spolupráci s renomovaným dodavatelem putovní služby - Českou tiskovou kanceláří, aby se skryté krásy českého průmyslu včetně ukázek průmyslových inovací dostaly co nejblíže lidem. Přes aktivní QR kódy si uživatelé chytrých telefonů mohu navíc procházet v digitální podobě i další snímky od rozmanitých industriálních firem a předních českých univerzit,“ uvedla Kateřina Škopková, zakladatelka Czech Industry Photo.

Tato fotovýstava je veřejnosti přístupná zdarma ve fyzické i online podobě na webových stránkách www.czechindustryphoto.com v českém a anglickém jazyce. Pořadatelem Czech Industry Photo je v rámci společenské odpovědnosti komunikační agentura PROMOLIGA®. Fotovýstava je realizována bez státních a evropských dotací jen za podpory srdcařů, spolupracujících médií, asociací a partnerů, kteří v kreativní průmyslové osvětě spatřují důležitost a smysl.

Czech Industry Photo

Czech Industry Photo je putovní osvětová výstava, která odhaluje potenciál a skryté krásy českého průmyslu v rámci rozmanitých odvětví. Tato fotovýstava je unikátním projektem, který prostřednictvím vizuální komunikace prezentuje inovace a perspektivu zaměstnání v průmyslu. Zároveň zprostředkovává pohled na pracovní postupy, obory a profese ve výzkumu, vývoji, výrobě, v průmyslovém designu či transferu energií.

PROMOLIGA

PROMOLIGA® je komunikační agentura, která od roku 2015 poskytuje PR a marketingovou podporu inovátorům. „Pomáháme značkám růst a zvyšovat jejich tržní hodnotu - ONline i OFFline.”

Kontakt:

Hana Krejčí

PR/Marketingový specialista PROMOLIGA® - komunikační agentura

e-mail: info@promoliga.cz www.promoliga.cz

www.czechindustryphoto.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-výtvarné-věda-průmysl-fotografie-Czech Industry Photo-Promoliga

Region
Jihlava region

Category
Science, education and school system
Culture
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.