Značka GWM TANK uspořádala v Saúdské Arábii konferenci o svém rozšiřování na globální trh

Dne 3. července se v Saúdské Arábii konala konference značky GWM TANK, na které byly globálním zákazníkům oficiálně představeny dva špičkové modely GWM TANK300 a GWM TANK500.

Konference se konala pod heslem „Limitless Experience" (Neomezený zážitek). Značka TANK vytvořila novou kategorii SUV pro globální zákazníky. Přítomným také představila své atributy, mezi které patří luxus, terénní mobilita a inteligence.

„Produkty značky TANK pokryjí veškeré potřeby každodenního cestování a uspokojí uživatele různých kategorií," prohlásil generální ředitel společnosti GWM pro oblast Blízkého východu David Xu.

„Jde o vůbec první uvedení našeho produktu mimo Čínu. Svědčí to o pozitivním přijetí této značky na saúdském trhu a o důvěře společnosti GWM v její úspěch," uvedl vedoucí představitel místního dealera Faisal AI Quraishi.

Současně byl oficiálně zahájen předprodej modelu GWM TANK300 a veřejnosti byl představen další těžký model GWM TANK500.

Značka GWM TANK klade důraz na luxus a pohodlí. Oba představené modely využívají několika konstrukčních řešení zvukové izolace a redukce hluku, díky nimž si uživatelé mohou užívat příjemného ticha i v hlučném prostředí. Různé varianty uživatelsky přívětivých provedení jsou uplatněny také v návrhu sedadel. Luxusní verze modelu GWM TANK300 například zákazníkům nabízí sedadla z měkké a jemné kůže.

Modely této značky se mohou pochlubit také solidními schopnostmi jízdy v terénu. Oba vystavené modely disponují celou řadou specializovaného terénního vybavení, jako je elektronicky řízená mechanická uzávěrka diferenciálu pro přední i zadní nápravu. Když vozidlo uvízne na silnici s výmoly a jedno z kol začne prokluzovat, může řidič pomocí tlačítka elektrického ovládání zablokovat diferenciál a rychle situaci vyřešit.

Další vynikající vlastností této značky je funkce inteligentní terénní jízdy (intelligent off-road). Výrobky této značky jsou založeny na platformě „GWM TANK". Tato platforma disponuje třemi funkcemi: výkon, inteligentní terénní jízda a vysoká spolehlivost. Pokud jde o funkci pro jízdu v terénu, jsou oba modely vybaveny systémem Crawl Control, který by mohl řidičům usnadnit jízdu a zvýšit její bezpečnost. Po aktivaci systému může vozidlo automaticky regulovat výkon i brzdit. Řidič musí pouze ovládat směr jízdy a bezpečně a plynule vůz po silnici navigovat.

V současné době je značka GWM TANK na čínském trhu velice oblíbená, a to již od svého uvedení na trh. Podle zprávy o prodejích, kterou zveřejnila společnost GWM, mají vozy SUV GWM TANK v segmentu terénních vozů v Číně po zhruba roce od uvedení na trh již více než 50% podíl.

Společnost GWM plánuje uvést model GWM TANK500 na trh v Saúdské Arábii ještě letos. Oba modely TANK, GWM TANK300 a GWM TANK500, budou postupně uvedeny také na další světové trhy, jako je Austrálie, Jižní Afrika, ASEAN či Jižní Amerika, aby bylo zajištěno generování průběžného zájmu o „TANK Trend" po celém světě.

Video – https://mma.prnewswire.com/media/1853422/Tank300_Final_B_2.mp4

KONTAKT: Li Pupu, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Keywords Čína-automoto-trh-GWM

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.