GWM ORA, jednička na trhu elektrických vozidel, oficiálně představena na veletrhu EVS35 v Norsku

Značka GWM ORA se 11. června představila na 35. mezinárodním sympoziu a výstavě elektrických vozidel (EVS35) v Norsku za velkého zájmu mnoha místních uživatelů.

EVS35 je nejvlivnější událostí v oboru elektrických vozidel na světě a zároveň má i nejdelší tradici. Nově představená značka ORA, která je divizí společnosti GWM zaměřenou výhradně na elektromobily, zaujala návštěvníky stylovějším, chytřejším a bezpečnějším pojetím zkušenosti při cestování.

Pro lepší seznámení se značkou byli místní uživatelé prostřednictvím GWM ORA APP pozvání k účasti na setkání týmu ORA. O své zážitky ze zkušební jízdy se mohli podělit také v aplikaci ORA APP.

Na veletrhu se dále představil hvězdný model značky ORA s názvem ORA FUNKY CAT. Vnější vzhled i vnitřní uspořádání této novinky zřetelně odrážejí trendovost a designovou promyšlenost značky.

Silueta vozu ORA FUNKY CAT působí klasickým a sofistikovaným dojmem. Na první pohled zaujme hned několik unikátních prvků – hladká křivka karoserie, oválné světlomety ve tvaru kočičích očí nebo dvoubarevné provedení exteriéru. Díky těmto detailům dokáže nový model působit roztomile jako skutečná živá kočka.

Také v interiéru přináší ORA FUNKY CAT řadu designových prvků s dotekem technologie. Přístrojovou desku a obrazovku středové konzoly může řidič ovládat a komunikovat s ní prostřednictvím dotyku, hlasu a multifunkčního volantu. Toto uspořádání umožňuje získávat informace o vozidle v reálném čase a nabízí tak chytřejší a bezpečnější cestování.

Jedinečná koncepce a vynikající design modelu přinesly značce GWM ORA řadu pozitivních hodnocení ze strany médií.

„Tento nový elektromobil z Číny změní pravidla hry," napsal britský automobilový web PARKERS.

„ORA FUNKY CAT je poměrně prostorný a s použitými nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi a informačně-zábavním systémem jde o dobře vybavený elektromobil," uvádí přední německý automobilový časopis AUTO MOTOR SPORT.

Značka GWM ORA nyní pokračuje v rozšiřování svého globálního tržního zastoupení s cílem vyhovět rozmanitým potřebám zájemců o elektromobily z celého světa.

V září loňského roku pronikla na špičku oboru díky uvedení na trh v Německu a zveřejnění svých strategií pro evropský trh na veletrhu IAA Mobility 2021. Pro zvýšení svého podílu na evropském trhu se nyní připravuje nabídnout evropským uživatelům celou řadu nových inteligentních vozidel s alternativním pohonem.

V letošním roce uvede vozidlo ORA FUNKY CAT na britském trhu a navíc rozšíří svou nabídku na evropském trhu, aby tak uživatelům poskytla rozmanitější výběr a možnosti cestování.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1851144/Leading_Electric_Vehicle_Market__GWM_ORA_Officially_Unveiled_at_the_EVS35_in_Norway.jpg

KONTAKT: Li Pupu,13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Keywords Čína-automoto-GWM

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.