Společnost EcoFlow uvádí na trh modulární napájecí řešení pro obytné vozy a bydlení mimo sítě

Kompaktní sady EcoFlow Power Kit se snadno nastavují a podporují různé způsoby nabíjení

EcoFlow, společnost zabývající se přenosným napájením a řešeními využívajícími obnovitelné zdroje energie, dnes uvedla na trh sady EcoFlow Power Kits pro obytné vozy a bydlení mimo sítě. Sady EcoFlow Power Kit zjednodušují náročný proces instalace stávajících vlastních řešení napájení a umožňují uživatelům přizpůsobit si nastavení tak, aby co nejlépe vyhovovalo jejich energetickým potřebám, pomocí kompaktních a inteligentních modulů.

"Napájecí sady EcoFlow Power Kits jsou navrženy tak, aby bylo vytváření vlastních napájecích řešení jednodušší než kdykoli předtím," uvedl ředitel výzkumu a vývoje společnosti EcoFlow Thomas Chan. "Cílem společnosti EcoFlow je nabízet energetická řešení, která lze přizpůsobit přesným potřebám uživatelů, ať už se jedná o obytný vůz, dům mimo sítě nebo modernizaci domácích dílen."

Modulární a rozšiřitelný

Sady EcoFlow Power Kit se dodávají se dvěma základními moduly – ústřednou EcoFlow Power Hub, která funguje jako centrální uzel pro všechny vstupy a výstupy, a bateriemi EcoFlow LFP 2K/5KWh. Podle aktuální potřeby energie lze jednotku EcoFlow Power Hub připojit až ke třem bateriím LFP, které dohromady nabízejí základní kapacitu 2 kWh s možností rozšíření až na 15 kWh, což uživatelům umožňuje napájet obytný vůz po dobu 18 hodin a dům mimo síť po dobu 11 až 14 hodin[i] bez použití jakéhokoli vstupního zdroje.

Kromě toho lze sady EcoFlow Power Kits kombinovat se třemi typy solárních panelů, včetně 100W pevného/flexibilního solárního panelu a 400W pevného solárního panelu. Spojením napájecích sad EcoFlow Power Kits se solárními panely mohou zákazníci dosáhnout maximálního příkonu 4800 W, který dokáže plně nabít kapacitu 15 KWh přibližně za tři hodiny a užívat si trvale udržitelný životní styl mimo síť.

Pro lepší ovládání lze sady EcoFlow Power Kits rozšířit o inteligentní distribuční panel AC/DC, který umožňuje připojení až šesti domácích/obytných obvodů střídavého proudu a 12 obvodů stejnosměrného proudu, z nichž 6 lze ovládat pomocí konzole EcoFlow Power Kit nebo aplikace.

Jednoduché nastavení

Instalace většiny modulárních napájecích řešení s desítkami modulů zabere zkušenému uživateli 10 až 15 hodin. Naproti tomu sady EcoFlow Power Kit obsahují maximálně čtyři moduly (bez solárních panelů) a vodiče, takže proces instalace je třikrát rychlejší, než je průměr v oboru[ii], a zároveň se snižuje riziko nesprávného zapojení.

Rychlé a vícenásobné nabíjení

EcoFlow Power Kits lze nabíjet ze šesti různých zdrojů energie, včetně solárních panelů, inteligentního generátoru EcoFlow, alternátorů, pobřežního napájení, elektrické sítě a tradičních generátorů. Díky různým způsobům nabíjení a schopnosti plně dobít kapacitu 15 kWh s příkonem 6000 W za 2,5 hodiny se uživatelé souprav EcoFlow Power Kits nemusí obávat vybití baterie během cest obytným vozem nebo při pobytu mimo síť.

Pokročilý 48V systém

Sady EcoFlow Power Kits využívají jedinečný 48V systém ve srovnání s tradičními 12V systémy. Díky tomu sady EcoFlow Power Kit zvyšují uživatelský komfort na mnoha úrovních, včetně bezpečnosti, energetické účinnosti, všestrannosti a snadného používání.

• Bezpečnost a energetická účinnost

Při stejném výstupním výkonu protéká 48V systémem pouze čtvrtina elektrického proudu v porovnání s tradičními 12V systémy, což má za následek šestnáctinovou ztrátu výkonu a tenčí a pohodlnější kabely.

• Všestrannost

48V systém umožňuje jednotce EcoFlow Power Hub dosáhnout maximálního výkonu 3600 W, který umožňuje napájet spotřebiče s velkým zatížením, včetně klimatizací, ohřívačů vody a fénů.

• Snadné používání

EcoFlow Power Hub snadno nahradí 12V systémy, protože je dodáván se snižujícím DC-DC modulem pro ty, kteří již mají ve svých obytných vozech nainstalovaný napájecí systém.

Integrovaný a kompaktní

EcoFlow Power Hub je první centrální napájecí systém pět v jednom, který integruje dva solární regulátory MPPT (Maximum Power Point Tracking), jednu DC-DC nabíječku baterií s MPPT, jednu invertorovou nabíječku a jeden DC-DC stahovací měnič. Jednotka EcoFlow Power Hub s menším počtem komponent umožňuje uživatelům snadno rozšířit nebo zmenšit vlastní soupravy EcoFlow Power Kits. Kromě toho jsou baterie EcoFlow LFP navrženy tak, aby je bylo možné stohovat. Pro úsporu místa mohou uživatelé stohovat až tři baterie LFP.

Vyberte si vlastní sadu

Sady EcoFlow Power Kit se dodávají ve třech různých baleních, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám uživatele. Počínaje sadou Get Set Kit mohou uživatelé pokrýt své základní potřeby napájení pomocí centrální jednotky EcoFlow Power Hub a baterie LFP. Sada Premium Kit jde ještě o krok dál a přidává inteligentní distribuční panel AC/DC, který uživatelům poskytuje kontrolu nad spotřebou energie na úrovni obvodů. A konečně, pro nejlepší uživatelský zážitek a největší nároky na napájení poskytuje sada Ultimate všechny výše zmíněné moduly a navíc konzoli Power Kit Console a inteligentní generátor EcoFlow Smart Generator.

Každá ze tří sad obsahuje pět svazků o různých kapacitách od 2 kWh do 15 kWh, celkem tedy 15 svazků. Zákazníci si také mohou vybrat balíček, který nejlépe vyhovuje jejich nárokům na energii, pomocí kalkulačky energie EcoFlow, která bude k dispozici na webových stránkách společnosti EcoFlow 5. července.

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je společnost zabývající se přenosnými zdroji energie a obnovitelnou energetikou. Od svého založení v roce 2017 přináší společnost EcoFlow prostřednictvím svých přenosných stanic DELTA a RIVER či dodatečného příslušenství soběstačnost zákazníkům na více než 100 trzích. Posláním společnosti EcoFlow je objevit nový způsob získávání energie, a to vytvořením tichých, lehčích baterií z obnovitelných zdrojů s delší životností. Výrobky společnosti EcoFlow jsou nyní dostupné ve 40 zemích a regionech Evropy a nabízeny v síti více než 400 místních prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti EcoFlow:

Spojené království: uk.ecoflow.com Německo: de.ecoflow.com Francie: fr.ecoflow.com Ostatní evropské země: eu.ecoflow.com

Kontakt pro média

Donna DingováPR manažerka EcoFlow pro Evropudonna.ding@ecoflow.com

+86 18138401354

[i] Doba provozu v obytných vozech a domech mimo síť vychází z odhadů, že obytný vůz spotřebuje v průměru 20 kWh elektřiny denně a dům mimo síť 25 až 33 kWh denně.

[ii]Doba instalace souprav EcoFlow Power Kits a konkurenčních produktů vychází z interního testování společnosti EcoFlow. Skutečné zkušenosti uživatelů se mohou lišit.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1846936/1.jpg

PROTEXT

Keywords Německo-energie-ekologie-automoto-firmy-EcoFlow

Region
Europe, EU, NATO

Category
Automotive industry, transport and machinery
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.