Auta Super: Zájem o dovoz prémiových aut ze zahraničí roste

Velký nárůst zájmu o individuální dovoz automobilů zaznamenala společnost Auta Super. Důvodem zvýšené poptávky jsou dlouhé čekací lhůty při nákupu nových vozů.

Přibývá lidí, kteří před koupí nového automobilu dávají přednost dovozu zánovního ze zahraničí. Nechtějí, nebo nemají možnost čekat řádově měsíce na nové auto, proto se obracejí na dovozce, kteří jsou schopni dopravit zvolený vůz podstatně rychleji.

Potvrzují to i zkušenosti společnosti Auta Super, která za minulý rok dovezla 152 vozů, přičemž letošní čísla vykazují velmi výrazný vzestupný trend. "Rychlost je teď to hlavní a my jsme schopni dodat vybraný vůz v řádech dnů až týdnů," řekl Jakub Novák, ředitel prodeje Auta Super a dodal: "S ohledem na rostoucí poptávku jsme posílili kapacity v oddělení nákupu aut a zároveň i logistiku, kterou zajišťujeme vlastními vozy."

Lidé dříve službu individuálního dovozu využívali primárně z důvodu úspory na ceně, která byla často nižší než v ČR. Až poslední rok vstoupil do hry jako primární faktor čas dodání. Jak Jakub Novák doporučil, z hlediska bezpečnosti je vždy nejjistější obrátit se na specializovanou firmu, která dokáže prověřit nejen technický stav, ale i původ vozu.

O Auta Super: Společnost Auta Super, s. r. o., se specializuje na prodej zánovních automobilů střední a vyšší třídy. Vznikla v roce 2010 s myšlenkou chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům a poskytovat jim špičkové služby. Zákazníkům nabízí komplexní servis, včetně financování, pojištění a údržby vozu. Více info na www.autasuper.com.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Keywords ČR-automoto-trh-firmy-Auta Super

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Automotive industry, transport and machinery
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.