Samotest na SARS CoV-2 od společnosti Assure Tech získal označení CE pro EU a dále přispívá k prevenci a zvládání globální pandemie

Sada pro antigenní testování SARS-CoV-2 výtěrem z nosu (samotest), kterou nezávisle vyvinula společnost Assure Tech (Hangzhou) Co., Ltd . (dále jen „Assure Tech") získala certifikaci CE pro EU. Výrobek lze nyní prodávat v zemích Evropské Unie i v dalších zemích, které tuto certifikaci akceptují.

Sada pro antigenní testování výtěrem z nosu „SARS-CoV-2 Antigen Nasal Test Kit" je in vitro imunologický test, které se používá ke kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinu SARS-CoV-2 v nosním sekretu. Napomáhá při hodnocení přítomnosti infekce a klinické diagnóze SARS-CoV-2 a je vhodný pro případy suspektního nebo asymptomatického SARS-CoV-2 ( 7 dní) nebo podezření na infekci SARS-CoV-2 v důsledku jiných epidemií.

V porovnání s jinými testovacími soupravami nabízí antigenní samotesty SARS-CoV-2 společnosti Assure Tech snadné provedení. Odběr vzorků a testování sestává pouze ze 2 kroků a nevyžaduje žádné testovací zařízení. Vysoce přesné výsledky testu jsou k dispozici do 15 minut. Díky speciálnímu patentovanému integrovanému designu typu pera je jeho použití bezpečnější a snižuje riziko kontaminace během testování. Tento výrobek je určen pro použití jednotlivci, kteří si sami provedou odběr vzorků z nosu. Je ideální pro rychlé domácí testování rodin nebo jednotlivých osob.

Od vypuknutí pandemie společnost Assure Tech zintenzivnila své úsilí v oblasti výzkumu a vývoje a vytvořila několik úspěšných produktů pro detekci SARS-CoV-2, které splňují požadavky použití v různých scénářích. Tyto výrobky se prodávají především do Evropy, Asie, Austrálie, Kanady, Spojených států, Jižní Ameriky a na další trhy.

Cílem společnosti Assure Tech vždy bylo poskytovat špičkové výrobky pro péči o lidské zdraví. Evropská certifikace CE pro antigenní samotest SARS-CoV-2 dále její nabídku řešení pro detekci SARS-CoV-2 ve všech scénářích ještě rozšířila. Společnost Assure Tech přijímá v roli čínského biofarmaceutického podniku odpovědnost a bude i nadále přispívat k celosvětovému boji proti pandemii SARS-CoV-2.

V případě dotazů kontaktujte oddělení zahraničního prodeje na adrese contact@diareagent.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1805614/image.jpg

Keywords Čína-EU-koronavirus-testy-firmy-Assure Tech

Region
Asia, Australia

Category
Health service
Politics, public administration and courts

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.