Nabíjecí stanice EcoFlow DELTA Pro vyhlášena technologickým favoritem Německa

Společnost EcoFlow, přední výrobce přenosných zdrojů energie a řešení pro obnovitelnou energetiku, se zařadila mezi držitele ocenění Deutschland Favorit 2022 („Favorit Německa") – prestižního titulu, kombinujícího hodnocení odborníků a veřejnosti. Jako jeden z nejdůvěryhodnějších dodavatelů spotřebitelských technologických produktů na německém trhu zvítězila v kategorii „Elektronika a technologie".

Ceny Deutschland Favorit založila mezinárodně uznávaná společnost pro informační technologie Statista společně s německou mediální skupinou SZ Institute, vlastníkem jednoho z největších deníků v Německu Süddeutsche Zeitung („Jihoněmecké noviny"). Díky spojení názoru veřejnosti s doporučeními odborné komise je toto ocenění důvěryhodným rádcem spotřebitele.

EcoFlow DELTA Pro je první ekologická nabíjecí stanice pro domácnost na světě a zároveň první krok k naplnění ambiciózní vize společnosti EcoFlow – přinést robustní, nízkouhlíková a obnovitelná energetická řešení jednotlivcům, domácnostem i průmyslu. Při použití s příslušenstvím z ekosystému EcoFlow, jako jsou přídavné baterie, solární panely a řídicí panel pro inteligentní domácnost, dokáže DELTA Pro zajistit až týdenní nouzové zásobování elektřinou.

Po svém loňském představení na portálu Kickstarter vybrala stanice EcoFlow DELTA Pro během dvouměsíční crowdfundingové kampaně více než 10 milionů eur, čímž překonala rekord Kickstarteru v objemu financování pro technologický projekt. Její průkopnický vývoj byl od té doby několikrát oceněn v odborných publikacích. V loňském roce ji časopis TIME zařadil do svého žebříčku 100 nejlepších vynálezů.

Produkty společnosti EcoFlow si po jejím vstupu na německý trh v roce 2020 rychle získaly oblibu místních spotřebitelů, a to jak díky jejich vysoké kvalitě, tak i rostoucí poptávce po obnovitelné energii. Dnes EcoFlow ovládá přes 60 % německého trhu s přenosnými dobíjecími stanicemi.

„Přijmout ocenění Deutschland Favorit 2022 z rukou expertů z oboru i německých zákazníků je pro nás ohromnou poctou. Vážíme si podpory německé společnosti a chceme jí i nadále poskytovat špičkové produkty," řekl regionální ředitel společnosti EcoFlow Europe Ryan Xing.

„Stanici DELTA Pro používám spolu se solárními panely EcoFlow asi dva měsíce. Předvedly skvělý výkon. Pokud vybíráte řešení pro ukládání obnovitelné energie, značka EcoFlow je vzhledem ke své kapacitě, trvanlivosti a designu cenově výhodná volba," uvedl v nezveřejněném zákaznickém průzkumu jeden z uživatelů.

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je společnost zabývající se přenosnými zdroji energie a obnovitelnou energetikou. Od svého založení v roce 2017 poskytuje prostřednictvím svých produktových řad přenosných stanic DELTA a RIVER či ekologického dodatečného příslušenství spolehlivou energetickou soběstačnost zákazníkům na více než 100 trzích. Posláním společnosti EcoFlow je přinést světu převrat v energetice prostřednictvím svých inovací lehčích, spolehlivějších, čistých, tichých a obnovitelných řešení pro ukládání energie. Výrobky společnosti EcoFlow jsou nyní dostupné ve 40 zemích a regionech Evropy a nabízeny v síti více než 300 místních prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti EcoFlow.

Kontakt pro média:

EcoFlow Europe PR

donna.ding@ecoflow.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1774617/EcoFlow_DELTA_Pro_named_Germany_Favorite_2022.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1774618/EcoFlow_DELTA_Pro_named_Germany_Favorite_2022.jpg

Keywords Německo-energie-ekologie-EcoFlow

Region
Europe, EU, NATO

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.