Ekosystém EcoFlow DELTA Pro získal ocenění Red Dot Design Award 2022

Řešení pro obnovitelné zdroje energie získalo ocenění v kategorii designu ještě před samotným uvedením na trh

Společnost EcoFlow, která se zabývá řešeními pro mobilní a obnovitelné zdroje elektrické energie, získala ocenění Red Dot Design Award 2022 a její nová řada EcoFlow DELTA Pro se stala vítězem v kategorii produktového designu. Red Dot Design Award je jednou z největších designových soutěží na světě, jejíž charakteristický znak "Red Dot" (červená tečka) již více než 60 let označuje ty nejlépe navržené produkty.

"Jsme nadšeni, že porota Red Dot ocenila ekosystém EcoFlow DELTA Pro," řekl Thomas Chan, ředitel výzkumu a vývoje společnosti EcoFlow. "Je to velká čest a ocenění celé naší designové filozofie, která se od samého počátku snažila vytvořit udržitelnou budoucnost pro všechny. Pro společnost EcoFlow a naše produkty to představuje další dosažený milník."

Ve stejný den společnost EcoFlow také oznámila, že EcoFlow DELTA Pro dorazí na trh 15. dubna. Celý ekosystém, který zahrnuje mobilní elektrárnu DELTA Pro a veškeré doprovodné příslušenství, je prvním integrovaným energetickým řešením svého druhu, které řeší výrobu, skladování a využívání energie a umožňuje udržitelný přístup k energii firmám i jednotlivcům.

"Společnost EcoFlow se díky neustálému vývoji inovativních řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie stala důležitým účastníkem světového závazku k uhlíkové neutralitě a úspěch ekosystému EcoFlow DELTA Pro představuje další významný krok vpřed," řekl Chan.

Ekosystém EcoFlow DELTA Pro, který byl poprvé spuštěn na Kickstarteru v červenci 2021, si od investorů rychle získal více než 10 milionů eur, čímž překonal tehdejší rekord této platformy jako nejvíce financovaný technologický projekt. Později v říjnu téhož roku byla hlavní jednotka ekosystému, přenosná napájecí stanice EcoFlow DELTA Pro, zařazena na seznam 100 nejlepších vynálezů roku 2021 časopisu TIME.

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je společnost zabývající se přenosnými zdroji energie a obnovitelnou energetikou. Od svého založení v roce 2017 poskytuje prostřednictvím svých produktových řad přenosných stanic DELTA a RIVER či dodatečného příslušenství energetickou soběstačnost zákazníkům na více než 100 trzích. Posláním společnosti EcoFlow je přinést světu převrat v energetice prostřednictvím svých inovací lehčích, spolehlivějších, čistých, tichých a obnovitelných řešení pro ukládání energie. Výrobky společnosti EcoFlow jsou nyní dostupné ve 40 zemích a regionech Evropy a nabízeny v síti více než 300 místních prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti EcoFlow.

Kontakt pro média: EcoFlow Europe PR donna.ding@ecoflow.com

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1775587/EcoFlow_DELTA_Pro_Ecosystem.jpg

Keywords Německo-energie-ekologie-EcoFlow

Region
Europe, EU, NATO

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.