Společnost LightCON oznamuje oficiální uvedení hry "Rise of Stars" (ROS)

Byla oficiálně spuštěna nová mobilní hra Rise of Stars (ROS), kterou vyvinula společnost LightCON. U příležitosti oficiálního spuštění hry ROS bylo zahájeno několik akcí. (Grafika: Business Wire)

Byla oficiálně spuštěna nová mobilní hra Rise of Stars (ROS), kterou vyvinula společnost LightCON. U příležitosti oficiálního spuštění hry ROS bylo zahájeno několik akcí. (Grafika: Business Wire)

Rise of Stars (ROS), nová mobilní hra vyvinutá společností LightCON, která je dceřinou společností WEMADE MAX (ředitelé: Hyunguk Chang, Gilhyung Lee) (KOSDAQ: 101730), byla oficiálně spuštěna 25. září.

Hra byla spuštěna ve více než 170 zemích světa s výjimkou Koreje, Číny atd. a podporuje osm jazyků včetně angličtiny, tradiční čínštiny a portugalštiny. Lze ji stáhnout prostřednictvím obchodů Google Play a Apple App Store.

Tato autentická hra se 4x blockchainem obsahuje nejen masivní válečné akce v reálném čase, ale také propracované válečné lodě a planety zasazené do rozsáhlého vesmíru.

Hra obsahuje také nový herní token Silthereum, který lze ve hře používat. Silthereum se vyplácí jako odměna za rozsáhlé bitvy, jako jsou bitvy o dobytí planety nebo kongresové bitvy, a uživatelé mohou tyto tokeny získat těžbou nebo drancováním pomocí válečné lodi. Díky tomu se očekává, že mezi uživateli bude o Silthereum probíhat tvrdý boj.

ROS také poskytuje pokročilý systém NFT Warship Carrier. Warship Carrier, který je jádrem ekosystému tokenů, nese velké množství válečných lodí. Tento herní předmět poskytuje válečným lodím různé fanouškovské výhody.

Zejména prostřednictvím dvou předprodejů NFT Warship Carrier, které se konaly od 27. ledna, bylo 1504 Warship Carrier vyprodáno za pouhou minutu po otevření.

S předprodanými NFT se v současné době mezi uživateli obchoduje za cenu 15krát vyšší, než byla počáteční prodejní cena, což svědčí o vysokém očekávání uživatelů od ekosystému tokenů ROS. V dlouhodobém horizontu bude vyvinuta a poskytována řada nového obsahu, například služba stakingu, pro rozšíření a etablování ekosystému tokenů.

U příležitosti oficiálního spuštění ROS bylo dnes zahájeno několik akcí, včetně akce na pozvání přátel a akce na dosažení určité herní úrovně. Prostřednictvím těchto událostí bude představeno celkem šest milionů tokenů Silthereum spolu s válečnými loděmi zdarma po omezenou dobu.

Reference

Společnost Wemade nabízí globální blockchainovou platformu WEMIX, na které lze hry všech žánrů přeměnit na blockchainové hry. V současné době je na WEMIXu zpřístupněno mnoho her a jejím cílem je do konce roku 2022 uvést 100 her, jejichž klíčovou měnou je WEMIX Token.

Odkaz na video: https://youtu.be/83Y0HxXDl-U

Fotografie/Multimediální galerie k dispozici na: https://www.businesswire.com/news/home/52583880/cs

Kontakt:

pro LightCON Wemade Co., Ltd.

Young Ahn

+82-2-3709-2065

ay2000@wemade.com

Zdroj: LightCON

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Keywords Korea-počítače-hry-zábava-LightCON

Region
Asia, Australia

Category
Services, tourism
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.