Společnost EcoFlow, přední výrobce přenosných zdrojů energie, přichází s výhodnými vánočními nabídkami pro evropský trh

Společnost EcoFlow, která se zabývá přenosnými zdroji energie a obnovitelnou energií, zahájí 6. prosince vánoční výprodej a nabídne zákazníkům slevy na řadu vybraných produktů. Slevy na produkty z přenosné řady RIVER i výkonné řady DELTA nebo na solární panely může využít každý, například rodiny, které chtějí pokrýt zimní výpadky energie, nebo zákazníci hledající inspiraci na dárky.

Během této sezónní akce mohou zákazníci ušetřit až 12% při nákupu na webových stránkách společnosti EcoFlow.

Přenosná nabíjecí stanice DELTA, která původně stála 1399 eur, je nyní zlevněná o 11 % a prodává se za 1249 eur. EcoFlow DELTA je bateriová nabíjecí stanice s kapacitou 1,2 kWh, která dokáže nabíjet až 11 zařízení najednou prostřednictvím zásuvek AC, DC nebo USB.

Přenosná nabíjecí stanice RIVER Max, která dříve stála 649 eur, se nyní prodává za 599 eur. Díky patentované technologii X-Stream společnosti EcoFlow lze pomocí inteligentního měniče využít rychlé dobití z 0 % na 80 % za méně než hodinu. RIVER Max má navíc modulární konstrukci, která umožňuje flexibilní použití baterie. Přídavná baterie je odnímatelná, takže ji lze vyjmout a místo 576 Wh tak mít 288 Wh, což je velmi praktické při pobytu venku.

Přenosná nabíjecí stanice RIVER Pro, jejíž původní cena byla 749 eur, nyní stojí 699 eur. RIVER Pro nabije vaše zařízení až na 1800 W díky režimu X-Boost a podporuje 80 % domácích kuchyňských spotřebičů i nářadí pro kutily.

Také 110W solární panel, který původně stál 339 eur, je teď zlevněný na 299 eur. Solární panel je vyrobený z účinných monokrystalických křemíkových článků a voděodolného materiálu. Může tak přenosné nabíjecí stanice dobíjet a zároveň zařízení udržuje v provozu za nejrůznějších podmínek.

„Díky silné podpoře od našich zákazníků můžeme své působení v Evropě rychle rozšiřovat. I nadále se budeme soustředit na naše poslání změnit způsob, jakým svět získává energii," říká Jenny Zhang, vedoucí globálního marketingu společnosti EcoFlow.

Společnost EcoFlow byla založena v roce 2017 skupinou inženýrů, kteří chtěli využít lehkost a dlouhou životnost baterií pro drony k výrobě výkonných produktů pro skladování energie. Společnost EcoFlow se dnes zabývá přenosnými zdroji energie a řešeními pro obnovitelnou energii. Vyrábí špičkové přenosné nabíjecí stanice a ekologické příslušenství, jako jsou solární panely nebo inteligentní generátory. Výrobky společnosti EcoFlow jsou nyní dostupné ve 35 zemích a regionech Evropy a jsou podporovány sítí více než 300 místních prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti EcoFlow.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1697837/EU_EN.jpg

KONTAKT: EcoFlow Greater Europe PR, donna.ding@ecoflow.com

Keywords ČR-Evropa-energie-ekologie-elektronika-trh-EcoFlow-firmy

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.