Bateriová stanice EcoFlow DELTA Pro byla zařazena do žebříčku 100 nejlepších vynálezů roku 2021 časopisu TIME

První ekologicky šetrná přenosná bateriová stanice pro domácí použití získala ocenění v kategorii udržitelnosti

Společnost EcoFlow, která se zabývá vytvářením mobilních řešení pro ukládání energie a obnovitelnou energetikou, byla oceněna časopisem TIME za svou průkopnickou přenosnou bateriovou stanici EcoFlow DELTA Pro, která byla zařazena do žebříčku 100 nejlepších vynálezů roku 2021 v kategorii Udržitelnost. Každoroční žebříček oceňuje 100 vynálezů, „které dělají svět lepším, chytřejším a zábavnějším".

„Je nám ctí, že časopis TIME ocenil stanici EcoFlow DELTA Pro jako jeden z převratných vynálezů roku a zařadil ji vedle několika skutečně velkolepých světových inovací," řekl Thomas Chan, ředitel výzkumu a vývoje společnosti EcoFlow. „Díky tomu, že EcoFlow DELTA Pro umožňuje výrobu, skladování a využití energie v rámci jednoho integrovaného ekosystému, otevírá světu cestu ke skutečnému využití alternativních a udržitelných zdrojů energie."

Zařízení EcoFlow DELTA Pro, které bylo uvedeno na Kickstarteru v červenci 2021, je navrženo tak, aby poskytovalo trvalé záložní napájení při výpadku proudu a umožňovalo uživatelům lépe sledovat a kontrolovat jejich každodenní spotřebu energie. Během dvouměsíční kampaně se podařilo vybrat více než 12 milionů dolarů, čímž stanice EcoFlow DELTA Pro překonala rekord Kickstarteru v rámci technologických projektů a zařadila se celkově na šesté místo.

EcoFlow DELTA Pro je první ekologická přenosná domácí bateriová stanice na světě. Při použití s příslušenstvím z ekosystému EcoFlow, jako jsou další baterie, solární trackery, solární panely, větrné turbíny a řešení chytré domácnosti, může v případě nouze zajistit až týdenní přísun elektřiny. Jako první výrobek svého druhu je EcoFlow DELTA Pro významným krokem směrem k ambiciózní vizi společnosti posílit udržitelnost tím, že poskytne robustní, nízkouhlíkové a obnovitelné energetické řešení pro jednotlivce, domácnosti i průmysl.

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je společnost zabývající se přenosnými zdroji energie a obnovitelnou energetikou. Od svého založení v roce 2017 poskytuje prostřednictvím svých produktových řad přenosných stanic DELTA a RIVER či dodatečného příslušenství energetickou soběstačnost zákazníkům na více než 85 trzích. Posláním společnosti EcoFlow je objevit nový způsob získávání energii, a to prostřednictvím inovací lehčích, spolehlivějších, čistých, tichých a obnovitelných řešení pro skladování energie.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti EcoFlow.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1685798/EcoFlow_DELTA_Pro_Portable_Power_Station.jpg

KONTAKT: EcoFlow PR, overseaspr@ecoflow.com

Keywords ČR-energie-ekologie-elektronika-trh-EcoFlow

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.