Společnost EcoFlow uvedla na trh přenosnou nabíjecí stanici RIVER mini

Baterii o kapacitě 210 Wh lze plně nabít za 1,5 hodiny a je k dispozici na vybraných světových trzích

Společnost EcoFlow, která se zabývá přenosnými zdroji energie a řešeními pro obnovitelné zdroje energie, dnes v Evropě uvádí na trh přenosnou nabíjecí stanici RIVER mini. RIVER mini je s kapacitou 210 Wh nejpřenosnější a nejkompaktnější nabíjecí stanicí z produktové řady EcoFlow RIVER a zajišťuje pohodlné napájení pro každou příležitost a každý životní styl.

Stanice EcoFlow DELTA Pro a DELTA Max, které jsou obě určeny pro vícedenní záložní napájení domácností, letos již na platformě Kickstarter překonaly rekord v oblasti příspěvků na technický projekt. Společnost EcoFlow, která je známa inovacemi velkokapacitních baterií, si zároveň uvědomuje, že na trhu existuje potřeba zdroje energie, který je k dispozici kdykoli a kdekoli. Řešení EcoFlow RIVER mini vychází z firemní technologie rychlého nabíjení a vysokého výkonu a na trhu vyplňuje tuto mezeru, a přitom zachovává odpovídající schopnosti a univerzálnost.

„S tím, jak zejména mezi mladší generací přibývá lidí, kteří jsou vysoce mobilní, aktivní a soustavně připojení ke svým elektronickým přístrojům, roste poptávka po přenosném napájení. Přenosnost bývá spojena s určitou daní z hlediska velikosti, pohodlí nebo kompatibility," říká Thomas Chan, ředitel EcoFlow pro výzkum a vývoj. „EcoFlow RIVER mini dává definici přenosnosti nový význam, protože přenosnost dokonale kombinuje s výkonem. Jedná se o skutečně kompaktní nabíjecí stanici, která svým výkonem dokáže lidem změnit každodenní život."

Nejrychlejší nabíjení v oboru

Díky patentované technologii EcoFlow X-Stream lze zařízení RIVER mini dobíjet ze zásuvky s výkonem až 300 W, stanice se tak nabije z 0 na 100 % za 1,5 hodiny (podobným výrobkům to obvykle trvá čtyři až osm hodin). Podporuje také solární dobíjení a dobíjení z automobilu, obojí až do 100 W a úplné dobití tak trvá tři až šest hodin, resp. u nabíjení z automobilu 3,5 hodiny.

Funkční i estetický design

Design nabíjecí stanice EcoFlow RIVER mini mistrovsky spojuje vzhled a funkčnost. EcoFlow RIVER mini dokáže díky jednomu AC portu, jednomu DC/vozidlovému portu, třem portům USB-A, jednomu portu USB-B a 15W bezdrátovému nabíjení souběžně napájet sedm zařízení. Temně černý povrch a propracované křivky stanici propůjčují futuristický a celkově moderní vzhled, takže zařízení snadno funguje jako součást domácího nebo kancelářského interiéru a zároveň jako vybavení do přírody.

Napájí 90 % spotřební elektroniky

Nabíjecí stanice EcoFlow RIVER mini má sice jmenovitý výkon 300 W, je však vybavena technologií X-Boost, díky níž může napájet některá 600W zařízení. To znamená, že EcoFlow RIVER mini dokáže i při své kompaktnosti napájet 90 % spotřební elektroniky včetně notebooků, televizorů, stolních počítačů, ledniček, vysavačů apod.

Větší ticho než v knihovně

Ve vzdálenosti jednoho metru vydává EcoFlow RIVER mini za chodu nebo dobíjení 38 až 44 decibelů, což odpovídá úrovni hluku v knihovně. Díky nízké hlučnosti lze nabíjecí stanici EcoFlow RIVER mini používat ve veřejných prostorách, jako je knihovna nebo kavárna.

Modely

EcoFlow RIVER mini se dodává ve standardním provedení a pro větší pohodlí také v bezdrátovém provedení. Standardní provedení se dodává v elegantní černé barvě a nepodporuje USB-C ani bezdrátové dobíjení.

Podrobnější informace najdete na stránkách společnosti EcoFlow.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1667725/EcoFlow_RIVER_mini_Portable_Power_Station.jpg

KONTAKT: EcoFlow PR, overseaspr@ecoflow.com

Keywords ČR-energie-elektronika-ekologie-trh-EcoFlow

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.