Město Březová u Sokolova zve na festival KRIMIFEST 2021

Od 3. do 7. listopadu 2021 se v Kulturním domě na Březové u Sokolova uskuteční další ročník festivalu kriminálních filmů a prevence kriminality tzv. KRIMIFEST BŘEZOVÁ 2021. Letos oslaví již 21 let existence na území České republiky.

Záštitu nad akcí převzal policejní prezident a spolupořadatelem festivalu jsou Krajské ředitelství Policie ČR – ÚO Sokolov a Kriminalistický ústav. Hlavním sponzorem festivalu je firma KN Wood, s. r. o.

Kromě filmových promítání, které potrvají od čtvrtka do neděle, proběhne také bohatý doprovodný program. Půjde o benefiční koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR, dále o besedu s českým hercem Davidem Matáskem nebo o koncert filmové hudby Filharmonie Praha. Pro školy i veřejnost bude zpřístupněna výstava Kriminalistického ústavu Policie ČR s názvem "Drogy – hrozba mezi námi" a také program Policie ČR zahrnující přednášky, výstavu policejní techniky, dynamické ukázky ze zásahu a ukázky psovodů.

Více informací a předprodej vstupenek na www.mfc-brezova.cz.

Kontakt:

Kulturní dům a MFC Březová

www.mfc-brezova.cz

gogova@mu-brezova.cz

Keywords ČR-kultura-policie-kriminalita-prevence-festival-Krimifest-Březová

Region
Karlovy Vary region

Category
Culture

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.