Od D2D2T k F2F2X: Společnost Huawei navrhuje nový přístup k záložním úložištím

Na konferenci Huawei Connect 2021 navrhla společnost Huawei nový přístup k revoluci v oblasti zálohování dat: přechod ze strategie D2D2T (disk-to-disk-to-tape, disk na disk na pásku) na strategii F2F2X (flash-to-flash-to-everything, flash na flash na vše). Tento trend je již patrný, jak dokazuje zavádění primárních úložišť založených na technologii flash, která urychlují různé scénáře a snižují pracovní zátěže datových center.

Data jsou v digitálním věku ekvivalentem zlatých cihel a v současnosti jsme svědky vývoje v oblasti primárního ukládání dat, vlivem kterého jsou standardní pevné disky nahrazovány technologiemi flash. Ačkoliv již primární úložiště přešla na technologie flash, celá infrastruktura úložišť, zejména technologie jejich ochrany, zůstává zastaralá. Formát D2D2T byl zaveden před 15 lety, což znamená, že nedostačuje pro řešení nových problémů:

- Rostoucí množství důležitých aplikačních dat prodlužuje zálohovací okno, což je pro všechny organizace velkou výzvou

- Když se zákazníci setkají se selháním systému, je pro ně důležitější obnovit data co nejrychleji, ale vlivem zastaralých technologií je doba obnovy dlouhá a nepředvídatelná.

- Pracovní zátěž běží nepřetržitě a pokud během zpracování dojde k selhání zálohovací úlohy, může to znamenat nutnost restartu úlohy provozním technikem v noci, nebo jeho provedení během pracovní doby, což obvykle má negativní dopad na výkon produkčního systému.

Potřebujeme revoluci a přechod od D2D2T k F2F2X. Abychom tento krok usnadnili, musíme výrazně zvýšit výkon zálohovacího úložiště. Abychom například zajistili nižší cílový čas zotavení a okamžitou obnovu pro opakované použití dat, musíme jednoznačně vylepšit výkonnost obnovy. S rozvojem našeho odvětví musíme zvážit, jak lze data bezpečně ukládat na třetích platformách, jako je veřejný nebo soukromý cloud organizace, stejně jako na diskových systémech, páskách a discích Blu-ray," řekl Michael Fan, ředitel oddělení prodeje řešení pro ukládání dat společnosti Huawei Enterprise BG.

Společnost Huawei stojí v popředí celé řady oborových trendů a poznatků a uvědomuje si, že metoda F2F2X zcela změní podobu vyhrazených zálohovacích úložišť jako systémů založených na technologii flash a usnadní velkým podnikům realizaci nových příležitostí. Zálohovací úložiště Huawei OceanProtect je navrženo pro budoucí potřeby a nabízí následující čtyři výhody:

- Rychlé zálohování a obnovení: Jakožto systém kompletně založený na technologii flash nabízí OceanProtect špičkový výkon a současně zajišťuje předvídatelnou dobu zálohování a obnovy.

- Integrované algoritmy: Inline deduplikace s proměnnou délkou, komprese a komprimace zajišťují nejvyšší redukci dat, jaká je v oboru k dispozici.

- Inovace: Společnost Huawei investuje do nejnovějších technologií v oblasti úložišť založených kompletně na technologii flash a patentuje je, díky čemuž jsou tyto systémy nejodolnější na světě.

- Otevřenost: Řešení společnosti Huawei jsou navržena tak, aby se přizpůsobila novým ekosystémům, jako jsou kontejnery, velká data a cloudové zálohování, a rostla společně s našimi zákazníky.

Další informace najdete na webových stránkách OceanProtect Backup Storage.

Kontakt pro média: Maoyuan Jiang, jiangmaoyuan1@huawei.com

Keywords Čína-počítače-komunikace-Huawei

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.