Lenka Krobová posilou projektového týmu České manažerské asociace (ČMA)

Lenka Krobová posilou projektového týmu České manažerské asociace

Lenka Krobová posilou projektového týmu České manažerské asociace

Česká manažerská asociace rozšiřuje svůj tým o další projektovou manažerku, kterou je Lenka Krobová. V minulosti pracovala ve společnosti Centre for Modern Education, kde řídila mezinárodní vzdělávací projekty. Vedla také projektový tým vývoje dětského portálu České televize.

"Být projektovým manažerem je pro mě dobrodružná cesta, která je spojená s každodenní komunikací, aby se mohla vize naplnit. V České manažerské asociaci půjde právě o mezilidskou komunikaci a koordinaci jednotlivých aktivit. Budu se snažit dosáhnout stanovených cílů u těchto projektů,“ říká Lenka Krobová. V České manažerské asociaci bude mít tento rok na starosti realizaci konference Robot 101 při Mezinárodním strojírenském veletrhu Brno 2021.

Kontakt pro média:

Mgr. Jan Vocel, PR manažer

e-mail: vocel@cma.cz

https://www.cma.cz/

Keywords ČR-hospodářství-personální-manažeři-ČMA

Region
Ostrava region

Category
Finance, economics

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.