Zábavné odpoledne pro děti i dospělé

V pondělí 20.9. na náměstí Míru v Praze 2 od 12:15 pořádá Život dětem Zábavné odpoledne pro děti i dospělé, kterým slavnostně zahajuje už tradičně další ročník veřejné sbírky Srdíčkové dny ve prospěch rodin s vážně nemocnými dětmi. I tentokrát přijdou návštěvníky potěšit oblíbení zpěváci Monika Absolonová, Leona Machálková, Marian Vojtko, Petra Černocká, Kateřina Brožová, Bohuš Matuš, Hanka Křížková, Heidi Janků, Hynek Tomm a mnoho dalších.

Pro děti nebudou chybět veselé soutěže a malování obličejů, pro ženy praktické líčení a pro všechny důležité preventivní programy. Lékaři z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v letošním zkontrolují návštěvníkům mateřská znaménka a pihy, odborníci z PROMEDICA PRAHA GROUP změří hladinu cukru v krvi a pomohou odhalit možné problémy s nebezpečnou cukrovkou a specialisté z ORTOPTIKY dr. Očka zkontrolují dětem oči a upozorní rodiče na možné problémy. Všechna vyšetření jsou pochopitelně zdarma.

Na nám. Míru nebude chybět ani stánek pořádající organizace Život dětem, kde si návštěvníci mohou zakoupit některý ze sbírkových předmětů. Studenti SOU U Krbu Praha 10 opět napečou úplně čerstvé velmi chutné koláče a chybět nebude ani cukrová vata nebo třeba skákací hrad.

Toto Zábavné odpoledne, které Život dětem o.p.s. pořádá pod záštitou starostky Městské části Praha 2 Jany Černochové, má už desetiletou tradici a vždy slibuje skvělou zábavu, o kterou se kromě všech hostů postarají také moderátoři, tentokrát vzhledem ke zdravotním a pracovním problémům tradičních moderátorů Vlasty Korce a Pepy Melena to bude krásná Sněhurka a veselý klaun Ferda. Přijďte! Bude to stát za to!

Kontakt:

MgA. Maria Křepelková – ředitelka Život dětem o.p.s.

e-mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

Keywords ČR-zábava-sociální-zdraví-charita-Život dětem

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Health service
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.