Na to, že vaše "kancelář“ nemusí být vždy v kanceláři, aby mohla perfektně fungovat, jste si už asi zvykli. Tak ji pojďte trochu zdokonalit!

Čas dovolených je pro většinu z nás nenávratně pryč a letní zážitky pomalu, ale jistě, nahrazují navrátivší se pracovní povinnosti. A ať už jsme v zaměstnaneckém poměru nebo pracujeme takzvaně "na sebe“, snad všichni si přejeme, abychom už nemuseli čelit všemožným komplikacím a mohli se v klidu věnovat své práci.

Uplynulých pár měsíců hodně zamíchalo našimi představami o tom, co ještě je a co už není možné v souvislosti s prací v kanceláři. Výzvy, které byly premiérou nejen pro zaměstnance a jejich zaměstnavatele, ale i pro drobné živnostníky, přicházely v rychlém sledu a bylo nutné na ně reagovat. Přizpůsobit se jim, aby bylo možné jít dál s co možná nejmenšími ztrátami. Postupy, které byly léta nemyslitelné a byly výsadou jen několika málo společností, se najednou - ze dne na den - staly realitou pro většinu "kancelářských“, pokud to jejich obor dovoloval. Asi nejskloňovanějším výrazem se stal home office. Pro někoho vysněný zaměstnanecký benefit, pro jiného bolestná ztráta každodenního lidského kontaktu.

Práce z domova, perfektní!

Neobvyklou situaci už tu nějaký ten pátek máme, a tak můžeme sledovat, co s námi práce z domova dělá. Dříve si tento způsob práce užívala sotva polovina zaměstnanců, a to opravdu jen sporadicky. Nyní už je to mnohem více, dokonce existují společnosti, které v současnosti nechávají své zaměstnance pracovat z domova většinu času a nemohou si to vynachválit. Nakonec ale nezáleží, kolik času takovou prací strávíme, vždy potřebujeme kvalitní vybavení, aby se nám dobře pracovalo.

Má kancelář je tam, kde jsem já

Co tedy nezbytně potřebujeme, aby tomu tak bylo? Asi se shodneme, že výkonný počítač a k němu dobré vybavení. Pro ty, kteří upřednostňují jednoduchá, ale přitom efektivní řešení, je tu sada Yenkee YKM 2007CS, tvořená klávesnicí a myší. Sada je bezdrátová, takže odpadá starost, jak to všechno pospojovat v prostoru, který nemusí být úplně velký. Jak klávesnice, tak myš, komunikují s počítačem skrze jediný USB konektor a přenos je funkční až do vzdálenosti 10 metrů. Pokud je uživatel levák, může ocenit, že myš je díky svému ergonomickému tvaru vhodná jak pro praváky, tak právě pro leváky. Klávesnice je plné velikosti, s přesným zdvihem kláves. Navíc je velmi lehká a není problém ji přenášet, kamkoli je zrovna potřeba.

Pokud si uživatel rád dělá věci po svém, samozřejmě, ani to není problém. Je možné vybírat z široké nabídky příslušenství a kombinovat dle aktuálních potřeb. V takovém případě tu máme například Yenkee bezdrátovou dobíjecí klávesnici TRIM YKB 2000 CSBK v černé barvě. Klávesnice má provozní dosah 10 metrů a vestavěná dobíjecí baterie umožňuje až 90 hodin nepřetržité práce. Neméně důležitá je i dobrá myš, YENKEE jich nabízí hned několik. Třeba Yenkee BLUE LED bezdrátová tichou myš Saigon v různých provedeních. Přijďte se inspirovat!

Občas je žádoucí vypnout

Během pracovního dne jsou i chvíle, které by měly být věnovány odpočinku, aby si tělo i mysl mohly oddechnout a nabrat síly. Odpojit se od úkolů a poskytnout si pár minut relaxu. V takovém případě můžete nasadit sluchátka a nechat jimi proudit příjemnou, uklidňující hudbu. Co byste řekli Yenkee YHP 01BT WE True Wireless sluchátkům GEMINI, která se hodí jak k práci, tak pro volný čas? Jsou také bezdrátová a jsou kompatibilní se všemi zařízeními iOS a Android. Díky nabíjecímu pouzdru vydrží jejich baterie až 20 hodin.

Kompletní nabídku veškerého kancelářského příslušenství najdete na www.yenkee.cz. Tak ať vám jde práce od ruky.

Kontakt:

Soňa Keppertová

Programmatic Media

e-mail: sona.keppertova@mmmedia.cz

Keywords ČR-počítače-elektronika-firmy-Programmatic Media

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.