Známí umělci a vyhlášené firmy dražili pro děti a podpořili děti z dětských domovů částkou 960.000 Kč!

Zahradní charitativní aukce obecně prospěšné společnosti DEJME DĚTEM ŠANCI vynesla 960.000 Kč na podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů po celé České republice. Konala se ve čtvrtek 2. září v nádherné zahradě Hartigovského paláce v Praze na Malé Straně.

Hlavními partnery aukce byly společnosti Elite Voyage a Elite Medical v zastoupení Karly Ašerové, která je již čtvrtým rokem partnerem a spolupořadatelem této krásné akce.

Dražilo se 18 výjimečných předmětů a jedinečných zážitků. Nejvyšší částku vygenerovala postel značky Le Chomat, která je symbolem elegance a poctivé ruční práce. Dražila se díla českých umělců Michala Škapy a Krištofa Kintery, luxusní pánské a dámské sako vytvořené v salonu Ago d´Oro z exkluzivních látek společnosti Par Excellence, nádherný šperk z dílny Roberto Coin, privátní promítání v Cine Star Anděl a další originální položky. Jednou z nich byla návštěva vybraného dětského domova. Tento nevšední zážitek byl vydražen za krásných 27 tisíc.

Příjemným večerem hosty provedl skvělý moderátor a licitátor Petr Skočdopole, a to bez nároku na honorář. Role hostesek se ujaly studentky, které DEJME DĚTEM ŠANCI podporuje, o hudební zážitek se postarala Saša z dětského domova Tachov hrou na trumpetu.

Před zahájením, v průběhu i po skončení oficiální části večera čekal na hosty raut připravený restaurací Ambiente Brasileiro se skvělými víny společnosti Vineyards. Nealko nápoje zajistily společnosti Kofola a Aquara. Nechyběla ani lahodná káva Café Milani a minidezerty od Mácidorty. Všechny pochoutky pro tento večer partneři poskytli formou daru.

„Charitativní aukce DEJME DĚTEM ŠANCI se stala krásnou každoroční tradicí, díky níž můžeme pomoci mnoha mladý lidem, kteří neměli šťastný začátek svého života. Velký dík patří všem, kteří se na akci podílejí - Karle Ašerové, partnerům akce, moderátorovi, těm kdo nám dražené položky věnovali, všem dražitelům, ale i všem, kteří nás přišli podpořit,“ říká ředitelka DEJME DĚTEM ŠANCI Michaela Chovancová.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým dospělým vyrůstajícím v dětských domovech na území celé ČR. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě z dětského domova takovou formou, která je pro něj přijatelná po stránce lidské i finanční. V současné době DDŠ spolupracuje se se 42 dětskými domovy a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí. Od roku 2011 podpořila více než 4 000 dětí částkou přes 45 milionů Kč. Více informací naleznete na www.dejmedetemsanci.cz. DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je držitelem značky „Spolehlivá veřejně prospěšná organizace“.

Kontakt: Sarah Christensenová e-mail: sarah@dejmedetemsanci.cz, tel.: 731 536 120.

Keywords ČR-sociální-charita-děti-Dejme dětem šanci

Region
Usti nad Labem region

Category
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.