Společnost GWM na autosalonu v Čcheng-tu představila více než 10 nových produktů pěti značek automobilů

29. srpna proběhlo slavnostní zahájení 24. ročníku autosalonu v Čcheng-tu, na kterém společnost GWM přilákala pozornost mnoha návštěvníků více než 10 novými produkty svých pěti automobilových značek – HAVAL, TANK, GWM Pickup, ORA a WEY.

Ve stánku značky HAVAL debutoval model HAVAL H6S, první SUV kupé společnosti GWM postavené na platformě L.E.M.O.N. a COIFS. SUV, jehož exteriér je navržen tak, aby svým tvarem připomínal žraloka, má vpředu velkou lichoběžníkovou mřížku, která vizuální efekt mohutného žraloka dále podtrhuje. Karoserie ve stylu fastback se zadním zavěšeným spoilerem dodává SUV svěží a sportovní vzhled. V interiéru je SUV vybaveno velkou zavěšenou obrazovkou, inteligentním barevným HUD modulem, rozpoznáváním obličeje a dalšími technologiemi, které interiéru vozu dodávají nádech budoucnosti. Disponuje benzínovým motorem 2.0T a možností využití systému L.E.M.O.N. DHT. Očekává se, že tento krásný a inteligentní vůz bude k dispozici celosvětově. Další vysoce žádaný model, HAVAL DAGOU, je díky svému odolnému a efektnímu designu a inteligentní konfiguraci velice přitažlivý a překonává svými parametry produkty ve své třídě. Objem prodeje tohoto modelu překročil v Číně během prvního měsíce od uvedení na trh 10 tisíc kusů. V letošním roce si tento vynikající vůz vysloužil chválu místních médií na australském trhu. To posílilo důvěru společnosti GWM pro vstup na globální trh.

TANK, pátá největší značka společnosti, představuje světu poprvé svá dvě mistrovská díla, modely „TANK 400" a „TANK 500". TANK 400 je středně velké a velké terénní SUV, které v sobě spojuje jedinečný design „mecha", výkon v terénu a moderní technologie. Model TANK 500 je prezentován jako efektní středně velké a velké luxusní terénní SUV s ostrými liniemi exteriéru, obrovskou chromovanou mřížkou a nepravidelně tvarovanými světlomety na obou stranách. Interiér je vybavený digitálním přístrojovým panelem s úhlopříčkou 12,3 palce, kombinovaným s centrálním dotykovým panelem a zadní ovládací obrazovkou, čímž je dosaženo efektu „propojení tří obrazovek". A v první řadě je vybavený špičkovou pohonnou jednotkou „3.0T V6+9AT" s maximálním výkonem 260 kW a maximálním točivým momentem 500 Nm, která splňuje potřeby jak každodenního užívání, tak i jízdy v terénu.

Nové vozy představila také značka ORA. Z nich byl poprvé veřejnosti představen model ORA Balei Mao (název pro čínský trh). Exteriér tohoto modelu je navržen ve velmi silném retro stylu a používá klasické prvky jako například velké chromované nárazníky a stříbrno-bílá dvoubarevná kola s disky se širokými paprsky. Na autosalonu byl také slavnostně předán 200 000. prodaný vůz GWM POER a představena byla také verze Everest tohoto terénního pick-upu, která návštěvníky ohromila svým nekompromisním výkonem. Na stánku značky WEY měl premiéru také první model Macchiato vybavený inteligentní hybridní pohonnou jednotkou DHT, a „nová generace chytrého vozu ve stylu retro".

Stánek společnosti GWM se stal středem pozornosti bohatou nabídkou personalizovaných produktů. Společnost GWM se bude i nadále soustředit na uživatele a uvádět na trh další moderní produkty, aby tak uživatelům po celém světě poskytla poutavější produktové zážitky.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1605441/GWM_Appears_at_24th_CDMS.jpg

KONTAKT: Li Pupu, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Keywords Čína-automoto-GWM

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.