Posviťte si na své záliby, práci i večerní rozjímání lampou z nabídky LED svítidel značky Retlux

Než se člověk naděje bude léto u konce a prázdninové radovánky pomalu vystřídá školní docházka a nastupující podzim. Ať už trávíte srpnové dny s dobrou detektivkou, doháníte deadliny, kontrolujete seznam učebnic nebo čtete pohádku na dobrou noc, kvalitní světlo se vždy hodí. Šikovná LED lampa umí rozsvítit úsměv na tváři i nabít telefon. Kterou si vyberete vy?

Trpí váš pracovní stůl nebo noční stolek pod tíhou nabíječek, knih, kabelů, telefonu, krému, kapesníků a rozpálené staré lampy? Ušetřete mu trápení i místo a vyzkoušejte od Retluxu šikovnou lampu RTL 198, která zároveň zastává i funkci bezdrátové nabíječky pro váš telefon. Jednoduše své zařízení položte na odkládací plochu nebo použijte USB kabel, jenž je součástí. LED lampa je navržena tak, aby vás v domácnosti i přes svůj minimalistický vzhled uspokojovala širokou škálou výhod. Ohebný kloub v hlavě a ramenu lampy, nastavitelná intenzita světla či protiskluzový podstavec vám dovolí si posvítit na cokoliv. A pokud se děti po večerníčku bojí usínat ve tmě, uvítáte v lampě také funkci časovače, který vypne světlo v nastavený čas tak, aby děti mohly nerušeně spát.

Pro školáky jako dělaná

Starší školáci a studenti lampu využijí nejen na dlouhé večerní učení. Dotykovým ovládáním lze jednoduše změnit teplotu světla, která bude očím nejvíce vyhovovat. Škála nastavení je široká. Ať už půjde o studené světlo pro lepší soustředění nebo teplejší světlo, až se budou chystat ke spánku, lampička jim to umožní. Lampu lze jednoduše přenášet, svými rozměry nezabírá mnoho místa a je proto ideálním doplňkem na mnoha místech v ložnici i celé domácnosti. Lampy se skvěle vyjímají jako noční lampičky, čtecí lampa u knihovny s pohodlným křeslem, využijete je však i u pracovního stolu. Posvítí vám na každý váš koníček, ať už si lakujete nehty, píšete deník nebo po večerech sestavujete modely letadel.

Chytrá řešení v moderním kabátku

Rodiny jistě ocení také originální Retlux lampičku RTL 202, která zaujme kulatou základnou, jež v sobě ukrývá až 256 barev a kombinací. Ty zpříjemní večerní posezení svým ambientním podsvícením a nebudou ani namáhat unavený zrak po čtení pohádky na dobrou noc. Sami si můžete zvolit, zda bude svítit horní LED světlo samotné, s barevným podsvícením, nebo se rozhodnete pro klidný barevný akcent v pozadí. A že vás po tomto už lampa ničím překvapit nemůže? A co když nabídne hodiny, budík, kalendář, teploměr a již známou bezdrátovou nabíječku telefonu? Přesně tyto funkce totiž model RTL 204 má. Moderní model RTL 204 je navíc ohebný do všech stran, a umí změnit intenzitu i teplotu světla podle toho, jak se právě rozhodnete. Elegantní vzhled lampě propůjčuje bílý nebo černý povrch z koženky a jemné ambientní podsvícení podstavce. Kvalitní lampa s výkonným LED osvětlením je skvělá volba, ať už se rozhodnete pro jednoduchý design, stovku barevných kombinací nebo bezdrátovou vychytávku.

Kontakt:

Soňa Keppertová Programmatic Media s.r.o. email: sona.keppertova@mmmedia.cz web: www.programmaticmedia.cz

Keywords ČR-trh-elektronika-energie-firmy-Retlux-Programmatic Media

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.