Aplikace WOMBO přináší na zařízení Huawei lip-sync s umělou inteligencí a uživatelé ji nově najdou v obchodě AppGallery

Aplikace WOMBO se po mezinárodním úspěchu na různých platformách snaží získat globální uživatele obchodu AppGallery pro zařízení společnosti Huawei.

Přední světová aplikace pro lip-sync (synchronizaci rtů) WOMBO se minulý měsíc poprvé objevila v obchodě AppGallery a přináší uživatelům zařízení Huawei po celém světě synchronizaci rtů pomocí umělé inteligence. Aplikace WOMBO využívá umělou inteligenci k okamžitému vytváření zábavných videí se synchronizací rtů pomocí jediné fotografie. Uživatelé zařízení Huawei mohou ve třech jednoduchých krocích vytvářet virální videa přátel a rodiny a sdílet své klipy na sociálních sítích.

Po svém prvním spuštění v březnu 2021 vzala aplikace WOMBO svět útokem. Během prvního měsíce dosáhla více než 10 milionů stažení a ve druhém čtvrtletí se dostala na 32. místo v celosvětovém žebříčku nejstahovanějších aplikací. WOMBO je nyní oficiálně nejrychleji rostoucí kanadskou spotřebitelskou aplikací vůbec.

„Jsme velmi rádi, že můžeme pokračovat v rozšiřování aplikace WOMBO po celém světě prostřednictvím našeho partnerství s AppGallery," řekl Ben Benkhin, generální ředitel společnosti WOMBO. „Vidět radost a smích, který jsme mohli od března rozdávat našim uživatelům, je úžasné a těšíme se na spolupráci se společností Huawei, protože tak můžeme pokračovat v rozšiřování naší globální působnosti."

Technologická podpora společnosti Huawei

Obchod AppGallery je jedním z nejrychleji rostoucích trhů s aplikacemi na světě, a třetím největším obchodem svého druhu na světě, a ukazuje, jak mohou vývojáři využít významnou provozní podporu a poradenství společnosti Huawei, aby svého potenciálu využili na maximum.

WOMBO je dalším příkladem aplikace využívající jádro HMS společnosti Huawei, která se integruje se sadami HUAWEI Ads a IAP, aby uživatelům obchodu AppGallery nabídla více možností od základní nabídky postavené na konceptu freemium až po flexibilní systém plateb IAP v rámci prémiového předplatného.

„Potenciál aplikace WOMBO jsme již viděli, ale spolupráce se společností Huawei nám pomohla pochopit, jak můžeme radost, kterou přináší, posunout ještě dál," říká Ben Benkhin. „Začátek spolupráce a integrace aplikace byl příjemný a vše šlo hladce. Společnost Huawei nás celou dobu podporovala a poskytovala nám své cenné rady."

Aplikace WOMBO je nyní dostupná ke stažení v obchodě AppGallery.

O obchodě AppGallery – jednom ze tří nejlepších tržišť s aplikacemi na světě

AppGallery je jedním ze tří největších trhů s aplikacemi na světě a nabízí širokou škálu globálních i lokálních aplikací v 18 kategoriích, včetně navigace a dopravy, zpráv, sociálních médií a dalších. Obchod AppGallery je dostupný ve více než 170 zemích a regionech a má více než 550 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Společnost Huawei spolupracuje se 4,5 milionu vývojářů po celém světě a v roce 2020 se celkový počet stažení aplikací v rámci AppGallery dostal na hodnotu 384,4 miliardy.

O společnosti WOMBO Studios, Inc.

Aplikace WOMBO umí fotkám vdechnout život. Náš algoritmus umělé inteligence WOMBO pomocí špičkové technologie bez námahy přeměňuje fotografie vás, vašich přátel, rodiny nebo kohokoli jiného na rychlá a expresivní videa.

Rozšiřujeme hranice toho, co můžete udělat s jednou selfie. Lidé po celém světě používají WOMBO k vytváření zábavných, podivných a expresivních videí se synchronizací rtů. Stáhněte si WOMBO a připojte se k našim spokojeným uživatelům ještě dnes! Můžete nás navštívit na adrese http://w.ai/, kde se dozvíte více!

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1589794/WOMBO.jpg

KONTAKT: Reina Li, liyun60@huawei.com

Keywords Čína-Kanada-komunikace-hry-zábava-WOMBO-AppGallery-Huawei

Region
Asia, Australia

Category
Services, tourism
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.