Užijte si konec léta v rytmu hudby

Léto se pomalu, ale jistě blíží svému konci, a proto je nejvyšší čas si užít zbylé teplé večery v co nejlepším rozmaru. Ať už plánujete poklidný rodinný večer nebo oslavu s partou přátel, tak neopomeňte hudbu. Ta totiž dělá atmosféru a je klíčem k úspěchu pro pořádně užitý večer. Vhodnou aparaturu pro tyto události nabízí značka YENKEE.

Bezdrátové reproduktory jsou oblíbenou variantou pro přehrávání hudby. Není potřeba žádných kabelů a v kombinaci s vysokou výdrží baterie jsou vhodné právě pro použití na chalupách a zahradních oslavách. Jeden takový nabízí i značka elektroniky YENKEE. Reproduktor YENKEE TIMBRE (YSP 3050BN, YSP 3050GY) se hodí každému, kdo si chce naplno vychutnat hudbu v celém zvukovém spektru od vysokých tónů až po pořádné basy. Postará se o to stereofonní zvuk s dvěma reproduktory, rozšířený o duální pasivní zářiče. Díky funkci Bluetooth je plně kompatibilní s telefony, tablety a jinými elektronickými přístroji. Přehrávaní oblíbených písniček nebo filmů dostane úplně jiný rozměr. Reproduktor TIMBRE nejenže skvěle vypadá, ale také dlouho vydrží. Jedno nabití zajistí až 8 hodin přehrávání.

Sázka na jistotu

Reproduktory 2.0 YENKEE (YSP 2025)

Na pohled sice malé, ale o to výkonnější reproduktory jsou určitě to, co vám doma chybělo. Dají se připojit ke všem elektronickým zařízením za pomoci AUX vstupu nebo bezdrátově díky nejnovější verzi Bluetooth 5.0. Můžete si na nich přehrát hudbu i z microSD karty nebo USB flash disku. Díky svému stylovému designu skvěle padnou do vašeho bytu nebo na jakoukoli pracovní plochu. A navíc se dají ovládat pěkně v pohodlí přiloženým dálkovým ovladačem.

Se světelnými efekty

Reproduktory 2.1 50 W YENKEE (YSP 2105)

Reproduktorový systém nabízející výkon 50 W, a navíc kvalitní subwoofer vyrobený z dřevovláknité desky ke snížení rezonance. S těmito výhodami je spojen právě set reproduktorů YSP 2105. Mimo to má na svém těle ozdobné RGB LED podsvícení pro parádní efekt. Reproduktory se dají připojit kabelem či bezdrátově na jakékoli elektronické zařízení, které máte k dispozici. Hudbu a filmy ale můžete poslouchat i z SD karty nebo USB flash disku. A až vás to přestane bavit, nalaďte si rádio a uložte vaše oblíbené FM stanice přímo do paměti reproduktoru.

Kontakt:

Filip Rys

Account Manager

Programmatic Media s.r.o.

Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2, Czech Republic

email: filip.rys@mmmedia.cz

web: www.programmaticmedia.cz

Keywords ČR-elektronika-trh-firmy-Programmatic Media

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications
Business, marketing

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.