DungeonSwap: první RPG hra na bázi chytrého řetězce Binance dnes zahajuje svou činnost a přináší hráčům dokonalou zábavu prostřednictvím hry na výdělek

Vývojář her RPG DungeonSwap s potěšením oznamuje spuštění své první stolní RPG blockchainové hry - DungeonSwap. DungeonSwap je první RPG hra založená na chytrém řetězci Binance, která v sobě spojuje retro dobrodružství klasické stolní fantasy hry na hrdiny, zbraně NFT (non-fungible tokens) a zážitek ze hry.

DungeonSwap přichází v ideální dobu, protože hráči mají nyní možnost využít nostalgii a vydělat si hraním, jelikož cena DND vzrostla z 0,11 USD na 8 USD za pouhé tři měsíce, což znamená celkový nárůst hodnoty o 800 %.

DungeonSwap se věnuje budování udržitelných, na uživatele zaměřených a zábavných decentralizovaných ekosystémů. Hra vychází z přesvědčení, že gamifikace by neměla být jen trikem. DungeonSwap se snaží vytvářet hry, které jsou především zábavné a snadno použitelné a zdůrazňuje význam vytváření hodnoty prostřednictvím radosti přilákat hráče mimo sektor hardcore obchodníků s kryptoměnami. Jako první hra ve stylu Defi-tabletop-RPG na chytrém řetězci Binance je DungeonSwap samostatnou a inovativní platformou, která poskytuje prvotřídní herní zážitek a rozhraní, které hráčům umožňuje bavit se a zároveň vydělávat na zemědělství.

Hráči se mohou do hry „The Dungeon" zapojit zakoupením žetonů DND na příslušných webových stránkách. Jak hráči postupují dále do nitra dungeonu, mohou během cesty získávat další ocenění DND a bojové vybavení v podobě NFT.

Hra nabízí odměny v podobě žetonů DND a NFT, které jsou finanční povahy. NFT, které hráči obdrží, budou kromě umělecké sbírky sloužit jako pomůcky (např. zbraň / štít / kouzlo), které hráčům DungeonSwapu pomohou. Zdroj financování finanční odměny za hru DND bude pocházet z poplatků ostatních hráčů za vstup do hry a také od vývojáře, zatímco odměna za NFT bude vytvořena a zaslána hráčům zdarma.

Zaregistrujte se do DungeonSwap a zažijte zcela novou generaci her.

O DungeonSwapu

DungeonSwap, první Defi-RPG hra na chytrém řetězci Binance. Uživatelé mohou vsadit či získat žetony DND a připravit se na dobrodružství v dungeonu. DungeonSwap nabízí plně funkční Defi yield farmu a staking pool, které jsou připraveny pro uživatele vydělávat DND tokeny, a vytváří tak zážitek z webové hry ve stylu tabletop-RPG.

Více informací najdete na webových stránkách https://dungeonswap.app/.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1585143/Banner_image.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1585138/DungeonSwap_Logo.jpg

KONTAKT: Iris Yeung, +852-9338-1606, iris.yny@gmail.com

Keywords Čína-počítače-hry-zábava-Hongkong-DungeonSwap

Region
Asia, Australia

Category
Services, tourism
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.