Společnost EcoFlow uvedla na Kickstarteru přenosnou domácí baterii s nejvyšší kapacitou na trhu

Kompletní bateriový systém určený pro nouzové záložní napájení a snížení účtů za energie

EcoFlow, společnost zabývající se přenosným napájením a řešeními pro obnovitelné zdroje energie, dnes uvedla na trh přenosný bateriový systém pro domácí použití EcoFlow DELTA Pro. Systém DELTA Pro nabízí rozšiřitelnou kapacitu až 25 kWh, přičemž se plně dobije za méně než dvě hodiny. Je také první baterií na trhu, která využívá více zdrojů energie. Celý systém má na jedno nabití dostatek energie pro pokrytí nouzové spotřeby energie průměrné rodiny na přibližně jeden týden.

Předobjednávky jsou nyní k dispozici na platformě Kickstarter, přičemž se očekává, že podporovatelé obdrží své produkty koncem listopadu tohoto roku.

„Extrémní povětrnostní podmínky a nestabilita sítě nutí lidi, aby měli svá domácí energetická řešení pevně v rukou," uvedl ředitel výzkumu a vývoje ve společnosti EcoFlow Thomas Chen. „Ekosystém EcoFlow DELTA Pro je primárně určen pro dva scénáře použití: pro zajištění kritického záložního napájení při výpadku proudu a pro lepší kontrolu každodenní spotřeby a snížení účtů za energie."

Rozšiřitelná kapacita a ekosystém

Systém EcoFlow DELTA Pro má největší rozšiřitelnou kapacitu na trhu – základní kapacitu 3,6 kWh lze se dvěma přídavnými bateriemi zvýšit na 10,8 kWh a při využití ostatních produktů ekosystému, jako je inteligentní domácí panel a inteligentní generátory, lze dosáhnout až 25 kWh.

Příslušenství je tím, co ekosystém EcoFlow odlišuje od ostatních řešení na trhu. Rozšiřuje možnosti zařízení tím, že umožňuje využít více zdrojů energie s maximální efektivitou a nabízí uživatelsky přívětivější způsoby ovládání a správy napájení.

  • Více zdrojů energie: solární panel, solární tracker, adaptér EV X-Stream a chytrý generátor
  • Rozšíření kapacity základní baterie: chytré přídavné baterie, rozbočovač Double Voltage Hub
  • Lepší kontrola výkonu: Aplikace EcoFlow, dálkové ovládání DELTA Pro, panel Smart Home

Nejrychlejší nabíjení na trhu

EcoFlow DELTA Pro je nejen nejrychlejší nabíjecí stanice na světě, ale také první přenosná baterie podporující nabíjení elektromobilů, která využívá více zdrojů energie – elektrickou síť a solární, větrnou i plynovou energii.

EcoFlow DELTA Pro podporuje 3000W nabíjení ze stanice pro elektromobily, panelu EcoFlow pro inteligentní domácnost nebo 240V zásuvky. Příkon lze navíc zvýšit až na 6000 W při nabíjení za využití inteligentní přídavné baterie a solárního a inteligentního nabíjení z generátoru, což umožňuje plné dobití EcoFlow DELTA Pro za dvě hodiny.

Jako první baterie podporující nabíjení elektromobilů může být plně dobita za 1,8 hodiny na kterékoli z 35 000 nabíjecích stanic úrovně 2 se střídavým proudem po celých Spojených státech, což zbavuje uživatele elektromobilů obav z vybití baterie.

Nabije (téměř) všechno

Díky obrovskému 3600W výstupu střídavého proudu, který je možné rozšířit až na 7200 W propojením dvou jednotek DELTA Pro pomocí rozbočovače Double-Voltage Hub, může systém napájet i energetický náročná zařízení, jako jsou chladničky a klimatizace, a to dokonce až do 240 V.

V případě delšího výpadku elektřiny spotřebuje průměrná rodina přibližně 3,68 kWh elektřiny za den při napájení elektroniky, jako jsou světla, ventilátor, internetový router, notebooky a chytré telefony a lednička. Na jedno nabití celého ekosystému EcoFlow DELTA Pro může rodina napájet tato zařízení přibližně sedm dní.

„Myšlenkou společnosti EcoFlow vždy bylo poskytovat nejlepší řešení pro výrobu, skladování a spotřebu energie," řekl Chen. „Díky ekosystému EcoFlow DELTA Pro můžeme s jistotou říci, že jsme vytvořili integrované řešení všech tří úrovní a stanovili nový standard pro toto odvětví."

EcoFlow DELTA Max

Současně s dnešním uvedením zařízení EcoFlow DELTA Pro společnost EcoFlow na Kickstarteru představila také zařízení EcoFlow DELTA Max. EcoFlow DELTA Max je se základní kapacitou 2016 Wh s možností rozšíření na 6048 Wh kompaktnější verzí EcoFlow DELTA Pro.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1575043/image.jpg

Kontakt pro média: EcoFlow PR, +1 (669) 292-7778, overseaspr@ecoflow.com

Keywords USA-energie-ekologie-EcoFlow

Region
USA, Canada, U.N.

Category
Energy, raw materials

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.