Na výlet s energií. V létě si baterky dobijete snadno, ať už jste kdekoliv

Léto je v plném proudu a spolu s ním je na programu cestování a výlety. I na cestách však hojně využíváme technologií a to poslední, co člověk potřebuje je, aby se ve špatnou chvíli něco vybilo. Cestující ve vlaku bojují o jedinou zásuvku, telefony nahrazují fotoaparáty, děti jsou na dlouhých cestách autem či letadlem přilepení k tabletům a rekreační sportovci hledají v online mapách nejlepší cestu k dobrému občerstvení. Nebojte se v létě vybitého telefonu a pořiďte si kvalitní nabíječku Yenkee pro svá zařízení nebo vsaďte na bezdrátovou powerbanku.

Výletníci, kteří cestují nalehko jistě ocení kompaktnost a malé rozměry šikovné nabíječky YAC 2065. Elegantní bílý design v sobě skrývá revoluční technologii s výkonem až 65 W, který nabije telefon, tablet, a dokonce i notebook. Nabíječka má bohatou konektorovou výbavu, díky čemuž je vhodná pro různá zařízení. Díky o 30 % menším rozměrům a menší váze se nabíječka skvěle hodí do příručního zavazadla tak i do batohu, ať už letíte s dětmi na dovolenou nebo cestujete vlakem za přáteli. S pomocí nabíječky YAC 2065 nabijete až tři zařízení najednou bez stresu a čekání na volnou zásuvku.

Pro outdoorové nadšence, sportovce nebo zdlouhavé cestování je skvělou volbou bezdrátová powerbanka YPB 0820 značky Yenkee. Minimalisticky navržená powerbanku lze využívat jak v kanceláři, tak na cestách. Vysokorychlostní bezdrátové nabíjení je uživatelsky přívětivé i díky tomu, že není potřeba s sebou nosit další dráty a příslušenství. Obzvláště pro stanování a večerní outdoorové aktivity se špatným světlem se hodí podsvícený LCD displej, který informuje o stavu nabíjení. Telefon stačí přiložit k powerbance a dál se o nic nestarat. Zařízení se tak může pohodlně nabíjet kdekoliv, ať už na stole i v batohu, ledvince či ve stanu.

A speciálně pro cyklisty je tu praktický držák na telefon s pouzdrem pro malá příslušenství. Stačí si držák přimontovat na řídítka a vložit telefon do speciální kapsy, která neomezuje ani citlivé dotykové obrazovky, takže je telefon celou dobu pohodlně k dispozici. Do druhé kapsy držáku lze vložit právě Yenkee powebanka YPB 0820, která bude za jízdy pohodlně nabíjet telefon. Držák byl navržen tak, aby vyhovoval outdoorovým podmínkám, proto je odolný vůči prachu, poškrábání i postříkáním vodou a pro zvýšenou bezpečnost jsou hrany vyrobeny z reflexního materiálu.

Kontakt:

Filip Rys

Account Manager

Programmatic Media s.r.o.

Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2, Czech Republic

phone: +420 777 023 565

email: filip.rys@mmmedia.cz

web: www.programmaticmedia.cz

Keywords ČR-elektronika-komunikace-Programmatic Media

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.