GWM POER Mezinárodní mistrovství v rybolovu s nástrahou se uzavírá a vytváří život, kde je možné cokoli

Dne 16. července byl úspěšně ukončen první souboj GWM POER Mezinárodního mistrovství v rybolovu s nástrahou 2021. Mistrovství přilákalo mnoho vysoce kvalifikovaných soutěžících a diváků z různých kruhů života. Mistrovství se stalo hitem, o kterém informovalo více než 350 médií a který byl i živě vysílán na internetu.

Rybolov s nástrahou vznikl v Severní Americe a po 40 letech vývoje se stal oblíbeným soutěžním sportem po celém světě. Je zvlášť oblíbený u milovníků rybolovu. Rybolov s nástrahou si vyžaduje profesionální vybavení a člun a nadšenci musí putovat přes hory i rozsáhlé vodní plochy. Proto by pro ně měly být nezbytností pick-upy, které zvládnou jízdu v terénu i táhnutí či naložení pořádného nákladu. Nezávislá otevřená korba GWM POER je ideální pro umístění všech nezbytností a snadno s ní kamkoli přepravíte i rybářský člun. GWM POER, který stabilně překoná i 700 mm vody, splňuje všechny požadavky každého milovníka rybolovu s nástrahou. Společnost GWM POER sponzoruje Mezinárodní mistrovství v rybolovu s nástrahou již dva roky po sobě. Velmi cennou podporou je zvlášť poskytování vozidel soutěžícím.

GWM POER je chytrým a bezpečným pick-upem nové generace. Společnost při jeho vývoji uplatnila přístup zaměřený na uživatele a zkoumala různé sféry života, aby se její produkt stal společníkem, který bude svého majitele doprovázet za všech okolností. Kromě rybolovu s nástrahou pronikla společnost GWM POER také do osmi oblastí outdoorových aktivit po celém světě, včetně přespolního běhu, expedic a kempování. Prokázala tak výkon svého vozidla za všech možných okolností a otevřela dveře nekonečným možnostem životního stylu svých globálních uživatelů.

Díky třem uzávěrkám diferenciálu, režimu crawling, otočení tanku, 7 režimům jízdy v jakémkoli terénu a dalším komplexním technologiím pro offroad jízdu překonával pick-up GWM POER během výškového průzkumu Mount Everestu (Mount Everest Elevation Survey) špatné podmínky na silnici s naprostou lehkostí. Během jízdy zvládl déšť, sníh, mlhu a další komplikace. Pick-up GWM POER překonal zasněžené a zledovatělé cesty v průsmyku Kya Wu Lha ve výšce 5200 metrů nad mořem se 108 zatáčkami v národním parku Mount Everestu a vzdal tak hold horolezeckému duchu. Společnost GWM POER oslovila známé komentátory Ahmeda Al Shehriho a Haniho Daghustaniho, kteří společně projeli oázy, pouště a hrady v Saúdské Arábii, a zdůraznili tak provozuschopnost a vyprošťovací či nakládací schopnosti vozidla v tomto exotickém prostředí. Pick-up GWM POER, kombinující mohutnou karoserii, inteligentní technologie, vysoký výkon a naprostou bezpečnost, prozkoumal v Jižní Africe rozměr života plný stanů a motocyklů a propojil emoce uživatelů prostřednictvím integrace aktivit založených na scénářích a reálném životě. V budoucnu plánuje společnost GWM POER plnou integraci do kultury pick-upů v Jižní Africe prostřednictvím řady sponzorovaných aktivit v oblasti mořského rybolovu, cyklistiky a kempování.

Od svého uvedení na trh si společnost GWM POER získala desítky tisíc uživatelů a je na trhu vysoce uznávána. Získala chilské ocenění „Nejlepší pick-up roku", „Auto roku" udělované mediálními autoritami v Austrálii a na Novém Zélandu a mnoho dalších. V budoucnu bude společnost GWM POER pokračovat v optimalizaci svých produktů, inovaci scénářů jejich použití a vytváření lepších zážitků pro své globální uživatele.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1580196/GWM.jpg

KONTAKT: Phu-Phu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Keywords Čína-automoto-GWM

Region
Asia, Australia

Category
Automotive industry, transport and machinery

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.