Společnost Straive představuje datovou platformu Straive Data Platform (SDP): Platforma pro komplexní správu dat zaměřená na řešení nestrukturovaných dat

Společnost Straive (dříve SPi Global), lídr na trhu technologických řešení pro obsah a data, dnes oznámila spuštění své datové platformy Straive Data Platform (SDP). SDP je platforma pro komplexní správu dat zaměřená na řešení nestrukturovaných dat. Díky své cloudové architektuře založené na mikroslužbách SDP extrahuje a obohacuje data z jakéhokoli nestrukturovaného zdroje a umožňuje podnikům využívat sílu všech dat. SDP přináší společnostem rychlejší uvedení na trh, lepší pokrytí dat a konzistentní kvalitu díky škálovatelnému řešení a výrazné schopnosti pracovat s nestrukturovanými daty.

Společnost Straive se svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti práce s obsahem a daty (zejména nestrukturovanými) vyvinula SDP s cílem nabídnout podnikům komplexní řešení pro získávání užitečných informací z nestrukturovaných datových souborů. SDP poskytuje předpřipravené konektory a několik cest pro příjem dat z různých zdrojů a formátů (nestrukturovaných a strukturovaných), aby je bylo možné sjednotit a zpracovávat v různých kontaktních bodech a zároveň poskytnout robustní bezpečné prostředí pro zpracování dat. SDP využívá umělou inteligenci a strojové učení, které přinášejí odlišnou úroveň přesnosti, kvality a automatizace dat.

SDP byla navržena tak, aby sloužila případům použití společnosti Straive, které zahrnují textovou inteligenci, inteligenci veřejných dat a inteligenci vidění v odvětvích, jako je vědecký obsah, finanční služby, rizika a dodržování předpisů a právní a realitní služby:

– snadno přizpůsobitelné pracovní postupy

– automatizovaný sběr, extrakce a příprava dat

– automatické škálování

– bezproblémová integrace s nástroji a produkty třetích stran

– smlouvy SLA na podnikové úrovni

SDP je jedním z nejlépe škálovatelných řešení pro nestrukturovaná data - od extrakce dat o lidech a společnostech z více než 14 milionů webových stránek za 3 – 4 měsíce až po sledování více než 9 milionů jedinečných datových bodů v 11 tisících společnostech, které pocházejí z výročních zpráv, zpráv o společenské odpovědnosti firem a různých regulačních dokumentů.

Murugesh Mayandi, ředitel datových řešení ve společnosti Straive, uvedl: „Platforma SDP v sobě zahrnuje naše desetileté zkušenosti a komplexní schopnosti v oblasti datových řešení. Důsledně investujeme do lidí a platforem, abychom posunuli úroveň automatizace a uplatnění přístupu založeného na platformě k problémům s nestrukturovanými daty, což se nyní chystá pro klíčové obchodní případy použití. Prostřednictvím SDP máme dobrou pozici pro širokou škálu průmyslových odvětví díky naší vlastní technologii a silnému týmu odborníků na danou problematiku, kteří mohou aplikovat a vytvářet řešení na míru."

Chcete-li se o datové platformě Straive dozvědět více, klikněte sem.

O společnosti Straive (dříve SPi Global)

Společnost Straive je přední technologický podnik na trhu, který poskytuje datové služby, odborné znalosti v dané oblasti (SME) a technologická řešení pro různé oblasti, jako je výzkumný obsah, e-learning / EdTech a poskytovatelům dat / informací. Společnost Straive má klientskou základnu ve 30 zemích po celém světě a strategicky rozmístěné zdroje v osmi zemích: na Filipínách, v Indii, USA, Číně, Nikaragui, Vietnamu a Velké Británii. Společnost má sídlo v Singapuru. V srpnu 2017 investovala skupina Partners Group, globální správce investic na soukromých trzích, jménem svých klientů do společnosti SPi Global.

Pro dotazy médií kontaktujte:

Kshitiz Ahuja

Vedoucí značky a PR

kshitiz.ahuja@straive.com

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1576533/Infographics_SDP.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1486326/Straive_Logo.jpg

KONTAKT: +(91) 9650288556

Keywords Singapur-počítače-Straive

Region
Asia, Australia

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.