Angry Birds 2 letí do AppGallery

Nejnovější velké jméno na platformě Huawei Apps

Přední světová technologická společnost Huawei oznámila, že do rychle se rozšiřující AppGallery byla přidána velmi populární hra Angry Birds 2 od vývojářské společnosti Rovio. Jde o nejnovější krok velké mobilní herní společnosti na této platformě, který naznačuje rostoucí vliv AppGallery při oslovování velkého mezinárodního publika.

„Rozvíjíme partnerství s některými z předních světových herních vývojářů a s tím, jak si budujeme povědomí o naší rozsáhlé uživatelské základně, roste důvěra dalších studií a vývojářů," řekl Derek Yu, prezident Huawei CEE & Nordic and Canada ve společnosti Huawei Consumer Business Group.

Hra Angry Birds je všeobecně považována za hru, díky které se mobilní zařízení prosadilo jako životaschopná herní platforma. Popularitu této značky ale podpořila hra Angry Birds 2, která vyzvala uživatele, aby vytvořili dokonalé hejno, porazili své nepřátele, tedy prasata, a zachránili vejce.

Jde o první hru společnosti Rovio uvedenou na AppGallery, nicméně film podle této hry je už k dispozici na platformě Huawei Video (1), která slouží jako platforma pro videoobsah. Kromě hraní hry si budou moci uživatelé Huawei brzy přizpůsobit své telefony pomocí motivů Huawei Themes tak, aby zobrazovaly speciální značku Angry Birds 2, zatímco zákazníci s chytrými hodinkami a náramky Huawei si budou moci stáhnout ciferníky Angry Birds 2. Společnost Huawei podpoří hru Angry Birds 2 řadou propagačních akcí a nabídek a také aktivitami na svých sociálních sítích, které oslovují hráče ve více než 170 zemích.

„Jsme velmi rádi, že díky našemu partnerství s AppGallery bude hra Angry Birds 2 dostupná dalším milionům hráčů po celém světě," říká viceprezident pro rozvoj podnikání ve společnosti Rovio Miikka Lindgren. „Posláním společnosti Rovio je vytvářet radost a my jsme vždy rádi, když naše hry a radost, kterou vytváříme, osloví nové publikum."

Jako jedno z nejrychleji rostoucích tržišť s aplikacemi na světě s 540 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě se AppGallery snaží spolupracovat s předními značkami a herními vývojáři, jako je Rovio, jejichž tituly přitahují největší celosvětové publikum.

Společnost Huawei úzce spolupracuje s více než čtyřmi miliony registrovaných vývojářů, kteří neustále přinášejí na platformu nový obsah, a v současnosti ve spojení s vlastní platformou Huawei pro mobilní služby HMS nabízí více než 134.000 aplikací.

Další informace naleznete na adrese https://consumer.huawei.com/en/mobileservices/appgallery/

Poznámky pro redakci:

(1) Film Angry Birds 2 je ve vybraných zemích k dispozici na Huawei Video, ceny se mohou lišit.

O AppGallery

AppGallery je inteligentní a inovativní ekosystém, který umožňuje vývojářům vytvářet jedinečné zážitky pro spotřebitele. AppGallery je jedním ze tří největších tržišť s aplikacemi na světě, je dostupná ve více než 170 zemích a regionech s více než 540 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě. Společnost Huawei spolupracuje se čtyřmi miliony vývojářů po celém světě a v roce 2020 dosáhl celkový počet stažení z AppGallery 384,4 miliardy.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1552078/Angry_Birds_2_Arrives_on_AppGallery_to_Bring_Feathery_Fun_Challenges_and_Offers_to_Huawei_Users.jpg

KONTAKT: Ye Rita, huaweiappgallery@huawei.com

Keywords Čína-komunikace-hry-zábava-firmy-Huawei

Region
Asia, Australia

Category
Services, tourism
IT, telecommunications
Media, society and lifestyle

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.